logo

Wygraj sprzęt kuchenny marki Bosch za 10 000 zł!

19mar 2018

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Podobno przez żołądek można trafić do serca. A jeżeli Wasza miłość również zaczęła się w kuchni, teraz możecie wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest sprzęt marki Bosch o wartości aż 10 000 zł!

Reklama

Uwielbiacie gotować dla siebie i swoich najbliższych? Wasze babcie i mamy uczyły Was już w dzieciństwie, jak przygotowywać tradycyjne potrawy pełne miłości? A może kochacie eksperymentować w kuchni z nowymi smakami? W takim razie konkurs Akademii Smaku jest właśnie dla Was! Co trzeba zrobić, żeby wziąć w nim udział?

Zasady konkursu

Żeby wziąć udział w konkursie i grać o sprzęt kuchenny marki Bosch warty 10 000 zł, do 25 marca musicie opisać lub pokazać w formie graficznej swoją kuchenną historię pełną miłości - Waszą miłość do gotowania, spędzania czasu z rodziną w kuchni i próbowania nowych smaków.

Konkurs Akademia Smaku

  1. Opiszcie lub pokażcie swoją kuchenną historię pełną miłości.
  2. Prześlijcie opis lub zdjęcie przez formularz dostępny na stronie lub umieszczenie swojej historii na Instagramie z hashtagiem: #MiłośćZaczynaSięwKuchni i oznaczeniem profilu marki Bosch (@boschhomepl).

Jeżeli zdecydujecie się na rejestrację w konkursie przez stronę, wystarczy tylko, że wypełnicie krótki formularz:

Konkurs Akademia Smaku

Oprócz opisu w formie tekstowej lub graficznej, wystarczy tylko, że podacie w nim swojego maila i podpis oraz zaakceptujecie warunki i regulamin konkursu. Dodanie zdjęcia lub filmiku jest dobrowolne, ale pamiętajcie, że im bardziej kreatywnie przedstawicie swoją miłość w kuchni, tym większe szanse macie na wygraną. A naprawdę warto się postarać, ponieważ jest o co walczyć! :-)

Nagrody w konkursie

Konkurs Akademia Smaku

Wszyscy, którzy zgłoszą swój udział w konkursie, czy to przez stronę, czy też media społecznościowe (Instagram), będą mieli szansę wygrać zestaw sprzętów kuchennych marki Bosch o łącznej wartości aż 10 000 zł! Liczy się Wasza kreatywność, pomysłowość i oryginalność, ponieważ spośród wszystkich nadełanych prac jury konkursowe wyłoni jednego zwycięzcę, który włoży całe serce w przedstawienie swojej miłości w kuchni. Pamiętajcie tylko, że miłość ma różne oblicza :-) Wszystko zależy od Was! 

Wyniki konkursu poznamy już 16 kwietnia! My trzymamy kciuki za Was i życzymy Wam powodzenia. Kto wie, może to właśnie jeden z Was - naszych Czytelników - wygra zestaw sprzętów za 10 000 zł?

Niestety, jak to w konkursach bywa, zwycięzca może być tylko jeden. Dla pozostałych mamy jednak coś na pocieszenie :-) Całą listę rabatów na sprzęt AGD!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close