logo

Wygraj bon do Zalando lub SPA w konkursie E.Wedel!

18paź 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Wiadomo, że kobiety kochają słodycze. Ale poza słodyczami jest jeszcze mnóstwo innych sposobów na babskie przyjemności. Dzięki marce E.Wedel za pokazanie swojego spotkania razem z przyjaciókami możecie zgarnąć świetne nagrody, dzięki którym na pewno nie będziecie się nudzić!

Reklama

Kobiety uwielbiają dogadzać sobie przyjemnościami. Marka E.Wedel bardzo dobrze o tym wie, dlatego przygotowała konkurs specjalnie dla pań! A dzięki wygranej zwyciężczyni razem z grupą swoich wiernych przyjaciółek będzie mogła całkowicie oddać się przyjemnościom. I to nie byle jakim! SPA, zakupy, zobaczcie, co jeszcze na Was czeka!

Konkurs Wedel

Zasady konkursu

Żeby wziąć udział w konkursie E.Wedel i wygrać jedną z nagród musisz spełnić 4 warunki:

  • spośród deserów Wedla (Classic, Fusion, Dark) wybierz jeden, który najlepiej odda charakter Waszego babskiego spotkania
  • dołącz zdjęcia z imprezy pokazujące, jak bawicie się w gronie przyjaciółek
  • dodaj krótkie opisy do swojego kolażu
  • wypełnij zgłoszenie konkursowe, które pojawi się po wypełnieniu wszystkich wcześniejszych pól

Konkurs Wedel zgłoszenie

-> REGULAMIN konkursu

Nagrody w konkursie E.Wedel

Autorki najlepszych kolaży wygrają świetne nagrody, z których będą mogły skorzystać razem ze swoimi przyjaciółkami. Dobra zabawa gwarantowana! A do tego relaks, odpoczynek, zakupy i mnóstwo słodyczy. W zależności od tego, jaki styl swojej babskiej imprezy wybierzecie (Classic, Fusion, Dark), będziecie mogły zgarnąć określoną nagrodę główną:

  1. relaks w SPA (Classic)
  2. szalony dzień ze stylistką (Fusion)
  3. zakupy w sklepie Plants by Paprocki&Brzozowski (Dark)

A na kolejne 30 pań czekają bony na zakupy w Zalando za 300 zł, więc będziecie mogły dać się wciągnąć w wir zakupowy. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do końca października (31.10.2016).

A my również specjalnie dla pań przygotowaliśmy spis rabatów i zniżek, z których z pewnością wszystkie kobiety będą zadowolone:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close