logo

Wygraj 500 zł na zakupy w Answear!

24kwi 2017

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Marka Remington organizuje konkurs, w którym do wygrania są aż 3 bony o wartości 500 zł każdy na zakupy w Answear i aż 200 kart podarunkowych po 50 zł. Jak wziąć udział w konkursie i walczyć o jedną z nagród? Szczegóły w artykule!

Reklama

Na profilu facebookowym marki Remington pojawiła się informacja o konkursie organizowanym wspólnie z dobrze znanym Wam sklepem internetowym Answear. Żeby wziąć w nim udział macie czas jeszcze do 7 maja. A co trzeba zrobić żeby zgarnąć jedną z nagród?

Konkurs Remington Answear(Źródło: http://pl.remington-promotion.eu)

Zasady konkursu

Warunki konkursu są bardzo proste:

  1. Zrób zdjęcie idealnej fryzury odpowiadającej Twojemu stylowi życia
  2. Podziel się nim w aplikacji konkursowej na Facebooku
  3. Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy i graj o fantastyczne nagrody!

Konkurs Remington Answear

W formularzu zostaniecie poproszeni o podanie podstawowych danych. I nie martwcie się - nie musicie posiadać produktu marki Remington żeby wziąć udział w konkursie! Liczy się Wasza kreatywność, pomysłowość i estetyka :-) Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć jury konkursu wyłoni 3 uczestniczki, które zgarną główne nagrody. A kto otrzyma dodatkowe bony?

Jakie nagrody w konkursie?

  • 3 karty podarunkowe o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepie ANSWEAR.com
  • 200 kart podarunkowych o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie ANSWEAR.com

Każdy kto zrobi zdjęcie i weźmie udział w konkursie ma szansę wygrać kartę podarunkową o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepie Answear. Znajdziecie tam ponad 200 marek z całego świata i z pewnością będą to Wasze zakupy marzeń!

Dodatkowo organizator konkursu przewidział 200 dodatkowych bonów po 50 zł. Jak możecie je odebrać? Wystarczy, że w trakcie trwania promocji (do 21.05) kupicie jeden z produktów do stylizacji włosów z serii PROluxe Remington, zachowacie paragon i zarejestrujecie swój zakup na stronie z konkursem poprzez zaznaczenie pola "Mam produkt PROluxe".

Produkty PROluxe biorące udział w promocji: suszarka, prostownica, lokówka stożkowa 32mm, lokówka 32mm, wałki termiczne. Gdzie znajdziecie je w najkorzystniejszej cenie?

Remington konkurs

Suszarkę najlepiej zakupić w Media Expert. Tam pomimo braku promocji zapłacicie za nią najmniej. Natomiast jeżeli macie w planach kupno nowej prostownicy to najlepiej zróbcie w RTV Euro AGD:

Prostownica Remington RTV Euro AGD konkurs

I nie zapomnijcie żeby zachować dowód zakupu! Tylko na tej podstawie będziecie mogli zarejestrować zakup i odebrać bon o wartości 50 zł w sklepie internetowym Answear. Do zgarnięcia jest 200 kart podarunkowych i jeśli pula się wyczerpie, zostaniecie o tym poinformowani na stronie konkursowej.

To typowo kobiecy konkurs, w którym możecie pokazać swoje najlepsze fryzury, upięcia, uczesania i pokazać jakie jesteście naprawdę. Ale mamy coś jeszcze dla kobiet co na pewno Wam się spodoba. Promocje! :-) Na odzież, kosmetyki, dodatki, czyli to, co lubicie najbardziej :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close