logo

Wydrukuj kupony i skocz do McDonald's

12lip 2016

Kategoria: Kupony z gazet | Autor: Marta Wacław

0

Kolejna odsłona kuponów w McDonald's. Co prawda znajdziecie w nich tylko dwie promocje, ale za to jakie! Aż ślinka cieknie na samą myśl. Wystarczy wydrukować, pobrać albo pokazać kupony na ekranie swojego smartfona i możecie kupować jedzenie ze zniżką.

 

 

Reklama

 

Kto nie lubi od czasu do czasu zjeść czegoś w McDonaldzie? Nie mówimy, że macie robić to codziennie, ale małe święto od bycia fit raz na jakiś czas na pewno nie zaszkodzi. A jeśli można jeszcze zajadać się dużo taniej, to tym bardziej, czemu nie!

 

McDouble + średnie frytki + średni napój

Kupony w McDonalds

Kanapka z podwójnym mięsem, średnimi frytkami i napojem... mmmm... Na pewno wystarczy każdemu głodomorowi w ramach obiadu. A my zachęcamy do dzielenia się kuponami z innymi. Możecie zabrać ze sobą przyjaciół i każdy z Was dostanie swój własny McDouble taniej. Kupując McDouble + średnie frytki + średni napój oszczędzacie aż 5,40 zł. Jak na to, że za taki zestaw z kuponem zapłacicie równą dychę, to naprawdę super.

 

McZestaw + burger

Kupony w McDonalds

Za drugi z kuponów kupicie zestaw dla trochę większych głodomorów lub dla dwóch osób. No i idealnie. Jeśli nie chcecie iść większym gronem do McDonald's, możecie zabrać dziewczynę, chłopaka, przyjaciółkę i również zjecie coś w promocyjnych cenach. Składacie się po 10 zł - każdy z Was dostaje kanapkę, dzielicie się frytkami i napojem i każdy jest zadowolony.

 

Jak skorzystać z kuponów?

Na stronie McDonal's w jednej z zakładek znajdziecie kupony do wydrukowania. Wystarczy, że klikniecie w ikonkę "drukuj kupony" i podczas składania zamówienia pokażecie wydrukowany kupon przy kasie. I gotowe :)

Kupony w McDonalds

Możecie również wysłać kupony na swój adres mailowy albo pobrać specjalną aplikację (na smarfony z systemem Android, iOS lub Windows), która na bieżąco będzie aktualizowała nowe kupony. Ale... zarówno druga, jak i trzecia opcja wiążą się z koniecznością dostępu do telefonu i internetu. Co prawda w McDonald's jest darmowe Wi-Fi, więc z tym nie powinno być problemów. Smarfon to nasza trzecia ręka, więc raczej nie musicie się obawiać, że o nim zapomnicie, ale smarfon może się rozładować. Dlatego polecamy tradycyjną formę skorzystania z kuponu. Wydrukuj kupony i miej je zawsze przy sobie.

A jeśli McDonald's nie jest dla Ciebie, ale chciałbyś smacznie i tanio zjeść, zobacz inne promocje.

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close