logo

Wydarzenia kulturalne w promocyjnych cenach

15lut 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Za przyjemność taką, jak wyjście do teatru, kibicowanie na meczu, czy wieczór w filharmonii, trzeba płacić. Jednak korzystając z Grouponów, możemy nieco zaoszczędzić na biletach!

Reklama

Na spędzenie wolnego czasu istnieje dużo sposobów, jednak rozrywki, które są najczęściej wybierane, to niezmiennie kino, teatr, mecz na żywo, filharmonia i różne spektakle oraz wystawy interaktywne. Zazwyczaj takie przyjemności kosztują, szczególnie jeśli chcemy wybrać się z całą rodziną. Na szczęście dzięki grouponom możemy zapłacić odrobinę mniej! Wybraliśmy kilka ciekawych wydarzeń wśród których każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie. Taki groupon możemy również kupić jako prezent.

30% zniżki na filharmonię

W Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie możemy obejrzeć spektakl "Single po japońsku" i zapłacić zamiast 59,90zł zamiast 80zł!

Sportowe emocje

Wszyscy, którzy lubią poczuć adrenalinę i oglądać kaskaderskie popisy powinni się wybrać na Mistrzostwa Świata Freestyle Motocross, które odbędą się 12 marca w Krakowie. Bilet na tę imprezę kosztuje 99zł, jednak z gruponem zapłacimy za niego jedynie 59zł!

Rozrywka dla całej rodziny

Wycieczka całą rodziną do parku rozrywki lub kina to pełen radości czas spędzony razem, ale niestety też sporo nas kosztuje. Jeśli chcecie zaskoczyć dzieciaki, zabierzcie je do kina 6D, które zaskoczy wszystkie zmysły! Za bilet zapłacimy 14,99zł zamiast 26zł. Biorąc pod uwagę liczną rodzinę, jest to prawdziwa oszczędność.

Dla tych, którzy uwielbiają wesołe miasteczka i nigdy nie mają dość zabaw, proponujemy wizytę w Śląskim lunaparku. Za wstęp zapłacimy 35zł zamiast 50zł!

Teatr

Oprócz rozrywek sportowych i typowo rodzinnych możemy rówież wybrać się do teatru i zapłacić za bilety... połowę! Oferta dotyczy Teatru Bez Rzędów w Krakowie. Możemy wybrać opcję randkową, czyli dwa bilety za 34,99zł zamiast 60zł lub zabrać z nami znajomych - groupony obowiązują również na 3 lub 4 bilety.

To tylko niektóre pomysły na spędzenie wolnego czasu - jeśli nic nie przypadło Wam do gustu, sprwadźcie kilka innych ofert:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close