logo

Wydajesz 100 zł i dostajesz 100 zł! Home&you kusi megapromocją

18lut 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Tydzień temu pisaliśmy o promocji Home&you, w której można było zgarnąć od 10 do 40% rabatu. Tym razem opiszemy jak za każde zakupy za min. 100 zł otrzymać bon o wartości 100 zł.

W ostatnim czasie jesteśmy świadkami prawdziwego wysypu rabatów i obiżek od Home&you. Bardzo dobrze - w końcu okazji do zaoszczędzenia nigdy nie jest za dużo.

Bon na 100 zł będzie można otrzymać za każde zakupy za min. 100 zł. W ten sposób sieć sklepów z wyposażeniem i dekoracją wnętrz świętuje otwarcie swojego setnego salonu w Polsce. Rabat można wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie online, na zakupy za min 200 zł. Produkty objęte innymi promocjami, wyprzedażami lub przeceną nie będą uwzględniane.

Co zrobić, aby skorzystać z bonu rabatowego? Wystarczy okazać go sprzedawcy w sklepie stacjonarnym lub spisać w koszyku zamówienia kod kreskowy w polu "Dodaj kod rabatowy".

Promocja trwa do 16 marca 2015, a bony, które otrzymamy w ramach tej akcji można wykorzystać od 26 lutego do 16 marca 2015 roku.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close