logo

Wybierz się do teatru za 400gr!

16maj 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Bilet do teatru za 400 groszy? Tego jeszcze nie grali! A tak właściwie to już grali, podczas poprzedniej edycji Dnia Teatru Powszechnego - sprawdźcie, gdzie możecie się wybrać w tym roku na przedstawienie za 4zł!

Reklama

Coś nie tylko dla miłośników kultury - bilety w tak niskiej cenie przyciągają tłumy widzów do teatru. Jeśli dawno nie byłeś na widowni, to może tak niski koszt biletu przyciągnie Cię tam znów!

Bilety za 400 groszy

O co chodzi w tej akcji? 21 maja 2016 obchodzony będzie II Dzień Teatru Publicznego i właśnie na spektakle grane tego dnia, będziemy mogli się wybrać za 400 groszy. Cena nawiązuje do okrągłej rocznicy śmierci znanego wszystkim dramatopisarza - Shakespear'a.

Bilety można kupić wyłącznie w kasach teatru - do akcji przyłączyło się 90 publicznych placówek. Sprzedaż wejściówek już się rozpoczęła (14 maja), więc jeśli chcecie mieć możliwość obejrzenia sztuki w teatrze w Waszym mieście, to lepiej wybierzcie się do niego czym prędzej! Istnieje pewne ograniczenie - jedna osoba może kupić maksymalnie 2 bilety.

Grosze grają rolę

Właśnie tak nazywa się tegoroczna akcja koordynowana przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, a finansowana ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Za 400 groszy możemy wybrać się na jeden ze spektakli, które w minionych sezonach cieszyły się największą  popularnością oraz uznaniem widzów i krytyków.

Listę teatrów, które zgłosiły się do tego wydarzenia znajdziecie na stronie głównej wydarzenia: dzienteatrupublicznego.pl. Za pomocą mapki sprawdzicie dokładnie, jakie teatry w danym województwie i mieście biorą udział. Każdy teatr przygotował inny spektakl na ten dzień, więc jeśli chcielibyście się wybrać na sztukę, ale ta w najbliższym teatrze Wam nie odpowiada - sprawdźcie inne placówki w mieście, które biorą udział w akcji!

W zeszłym roku akcja cieszyła się ogromną popularnością, w bilety zostały wyprzedane bardzo szybko - lepiej sprawdźcie, czy jeszcze są wolne miejsca zamiast czekać do ostatniego momentu!

Poniżej prezentujemy kilka innych zniżek na bilety do teatrów. Jest w czym wybierać!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close