logo

Wrzucaj na ruszt i zgarniaj nagrody w konkursie Lidla

18cze 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Lato i grill to jedno z najlepszych wakacyjnych duetów. Z podobnego założenia wychodzi Lidl i organizuje konkurs, w którym nagradza za "grillowanie bardziej". Pokaż, jak Ty to robisz i weź udział w biegu po nagrody.

Jeżeli lubisz grillować i uważasz, że jesteś w tym najlepszy, a Twoi znajomi okrzyknęli Cię królem rusztu, ten konkurs jest dla Ciebie. Do wygrania bardzo fajny grill walizkowy, a także torby pełne grillowych specjałów. Co zrobić, by zgarnąć je dla siebie? Sfotografuj swojego grilla i pokaż, że "z Lidlem jest BARDZIEJ". Brzmi niezrozumiale? Tak naprawdę to proste: chodzi o to, by w kreatywny i oryginalny sposób przedstawić ideę grillowania. Podejrzewamy, że przemycenie na konkursowym zdjęciu produktów Lidla może zapewnić kilka dodatkowych punktów ;)

Zrobiłeś zdjęcie? Wrzuć je na Fejsa, Twittera lub Instagrama z hashtagiem #grillandfun. Oznaczone tym tagiem zdjęcia Lidl odnajdzie i doda je do swojej galerii konkursowej.

Nie masz konta na tych portalach społecznościowych? Nic straconego - zdjęcie możesz także załadować bezpośrednio przez specjalną stronę internetową: grillometr.apps.gloryone.pl/dodaj_zdjecie.

Konkurs rozpoczął się 9 czerwca i potrwa do 30 czerwca 2014, do godziny 11:59:59. Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie na stronie kuchnialidla.pl/grill/konkurs/regulamin

Grillowe okazje

Nie tylko Lidl przygotował promocje na artykuły spożywcze i akcesoria, bez których grillowanie się nie obejdzie. Obecnie każdy większy sklep kusi nas, żeby właśnie w nim zrobić zakupy i oferuje atrakcyjne zniżki. Poniżej przedstawiamy Wam kilka aktualnych promocji.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close