logo

Wrzuć na ząb nowości od KFC! I to bez wychodzenia z domu!

08lis 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

W pojedynkę, ze znajomymi, w domu czy na mieście... Bez względu na to z kim i gdzie lubicie jeść, w KFC możecie skorzystać z każdej możliwości i nowości, które właśnie zawitały do restauracji. Czy nowe pyszne kąski opłaca się kupić?

Reklama

Pierwsze skojarzenie z KFC? Oczywiście kultowy kubełek pełen kurczaków! Ale taki kubełek po brzegi wypełniony chrupiącymi kąskami to nie lada wyzwanie nawet dla największego głodomora. Dlatego właśnie powstało rozwiązanie dla każdego, kto uwielbia kubełkowe przekąski, ale nie jest w stanie zjeść naraz nawet najmniejszej porcji.

Kubełek KFC nowość

Oto on - nowy kubełek od KFC idealny dla jednej osoby, a w nim: nóżka kurczaka, 2 skrzydełka Hot Wings, chrupiące Bites (45g) oraz frytki. Cena za kubełek to 9,95 zł. Opłaca się bardziej niż gdybyście mieli kupić zestaw, ale w zestawie dodatkowo macie napój, a tutaj niestety się nie napijecie. Czas pokaże czy pokochacie tę nowość :) Pewnie zastanawiacie się czy takim kubełkiem naprawdę da się najeść? Jeszcze nie próbowaliśmy, ale pewnie Ci z bardziej pojemnymi żołądkami mogą mieć mały problem żeby zaspokoić głód. Na pocieszenie powiemy, że wtedy zawsze możecie coś domówić, na przykład Bsmarta za 4,95 zł i dopchać się w razie potrzeby. Podzielcie się z nami w komentarzach jak już spróbujecie tej nowości i napiszcie czy jest to porcja godna tej ceny.

KFC ma również coś dla spragnionych. Możecie skorzystać również z wielkiej dolewki za jedyne 2 zł i pić dowoloi! Promocja "wielka dolewka za 2 zł" jest ważna przy zakupie dowolnego kubełka Classic, 11/11, Strips&Bites lub 30 Hot Wings.

KFC ma jeszcze jednego asa w rękawie, który może przekonać Was do zjedzenia w restauracji. A w zasadzie do zjedzenia tego, co KFC dla Was przygotuje, ponieważ jeść będziecie w swoim domu. Dzięki temu restauracje o krok wyprzedzają swoją konkurencję oferując jedzenie...

Bez wychodzenia z domu...

KFC dostawa

Zamawia się bardzo prosto i intuicyjnie poprzez stronę KFC dostawa, ale zanim nastawicie się na swój ulubiony zestaw albo nowy kubełek dla jednej osoby lepiej sprawdźcie, czy znajdujecie się w lokalizacji objętej dowozem, ponieważ nawet w mieście, w którym restauracje KFC się znajdują, nie zawsze będziecie mogli skorzystać z dowozu.

Poza tym uprzedzamy Was, żebyście zawsze sprawdzili przy kierowcy czy wszystko się zgadza. Korzystaliśmy z opcji dostawy z KFC i niestety już kilka zdarzało się, że dostaliśmy niekompletne zamówienie. Co prawda nie było żadnego problemu szybkiego dowozu brakującej części zamówienia, ale wiadomo... Polak głodny to zły, więc nie lubi czekać :) I niestety rekompensaty poza "Przepraszam" brak.

Inne promocje na jedzenie

Doskonale wiemy, że od czasu do czasu trzeba przecież ruszyć i trochę pobyć z ludźmi. Jedzenie w domu jest super, ale raz na miesiąc nie zaszkodzi wyjść na miasto. Szukacie kuponów na tańsze jedzenie? Proszę bardzo! Zniżki do restauracji w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, a może Trójmieście? Pozostałe lokalizacje i vouchery znajdziecie oczywiście na GoDealli.

A jeśli sami chcecie coś przygotować, spodziewacie się gości, robicie imprezę i szykują Wam się zakupy lub niekoniecznie chcecie zamawiać w KFC - poniżej promocje dla Was!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close