logo

Wrzuć coś na ząb z nowymi kuponami w McDonald's!

08maj 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Chcesz szybko wrzucić coś na ząb? Przekąsić coś pysznego w drodze do pracy lub do szkoły? W McDonald's pojawiło się aż 26 nowych kuponów! Jak z nich skorzystać?

Reklama

Cienkie, chrupiące frytki, nuggetsy, a może Big Mac? Jaka jest Wasza ulubiona przekąska z McDonald's? Teraz możecie wrzucić coś na ząb dużo taniej dzięki kuponom rabatowym, które od 8 maja obowiązują kolejny już raz we wszystkich restauracjach McDonald's w całej Polsce (z wyjątkiem McDonald's na terenie Portu Lotniczego im. F. Chopina w Warszawie). Tym razem macie aż 26 możliwości wyboru i okazji do zaspokojenia swojego małego lub nieco większego głodu :-)

Kupony w McDonalds

Kupony dla McDonaldożerców

Lubicie czasami wpaść do McDonald's na Big Maca lub pyszne kurczaczki? Znajdziecie je także wśród najnowszych kuponów! A poza tym czekają na Was także, między innymi:

Kupon Cena
McZestaw McWrap 13 zł
2 x duże frytki 2 w cenie 1
2 x WieśMac albo 2 x McChicken 13 zł
2 x Happy Meal 18 zł
2 x McZestaw Powiększony 27 zł
Iced Fruit Smoothies 5 zł
2 x duże lody z polewą 6 zł
powiększone 2 for U + Lodowe Marzenie 10 zł
McZestaw + burger 21 zł
2 x Happy Meal + 2 x McZestaw Powiększony 38 zł

To tylko 10 z 26 wszystkich kuponów na jedzenie w McDonald's, które możecie wrzucić na ząb jeszcze do 4 czerwca. Jeżeli tylko będziecie mieli ochotę na coś szybkiego do przekąszenia, pomyślicie o aromatycznej kawie czy przepysznych lodach - zerknijcie czy nie kupicie ich taniej dzięki kuponom w McDonald's!

Jak skorzystać z kuponów?

Kupony w McDonalds

Macie 3 możliwości żeby smacznie i tanio zjeść w McDonald's. Najlepiej będzie jeśli wydrukujecie kupony i zabierzecie je ze sobą lub pobierzecie aplikację na swojego smartfona. To będzie dla Was łatwe, szybkie i wygodne, a przede wszystkim, zawsze będziecie mieli dostęp do kuponów i jako pierwsi zostaniecie poinformowani o nowej akcji :-)

Jeszcze więcej smacznych okazji

Kupony zawsze ściągają tłumy do McDonald's, ale nie tylko w tych restauracjach możecie oszczędzić na smacznym jedzeniu. Podobnych okazji czeka na Was znacznie więcej!

PizzaPortal kody rabatowe

A poniżej jeszcze więcej pysznych kuponów na jedzenie, z których warto skorzystać kiedy poczujecie głodek :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close