logo

Wreszcie są! Nowe kupony do McDonald's

26sie 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Od poprzedniej edycji kuponów w "Maku" minęły właśnie trzy miesiące. Dla oddanego klienta tej najpopularniejszej restauracji typu fast-food to z pewnością bardzo długi czas. Wszystkich wyczekujących kolejnych promocji śpieszymy poinformować: właśnie udostępniono 26 nowych kuponów.

Jak informuje nas McDonald's, korzystając ze zniżek można zaoszczędzić aż 185 zł. Oczywiście dotyczy to jednak wyłącznie sytuacji, kiedy postanowimy zrealizować wszystkie dostępne rabaty. Takiego rozwiązania nie polecamy jednak nikomu - tak częste jedzenie w tym miejscu nie może nie odbić się na naszym zdrowiu i formie. Całe szczęście, że oszczędzać można również wykorzystując poszczególne kupony rabatowe.

Tym razem znajdziemy w nich m.in. 2xduże frytki w cenie 1, McZestaw Big Mac za 10 zł, 2xduże lody z polewą za 5zł. Brzmi interesująco? A to tylko 3 propozycje z 29 udostępnionych kuponów rabatowych. Promocja rozpoczyna się 26 sierpnia 2015 r. i potrwa do 12 października 2015 r.

Kupony McDonald's

Jak można zrealizować kupony? Należy je pobrać ze strony Mc Donald's, wydrukować i pokazać przy kasie. Można także wysłać je na swój adres e-mail, by później z ekranu telefonu okazać sprzedawcy. Inną opcją jest także pobranie aplikacji, dzięki której kupony będą pojawiać się na Twoim smartphonie zawsze, gdy tylko się pojawią.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close