logo

Wreszcie są! Nowe kupony do KFC: zobacz, ile możesz oszczędzić

18sie 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Takie informacje lubicie najbardziej: po długim czasie nieobecności, w końcu pojawiły się nowe kupony rabatowe do KFC! Dzięki nim możesz zaoszczędzić do 133, 50 zł, zakładając, że skorzystasz z każdego kuponu do końca trwania promocji.

Kupony wróciły!

O najświeższej porcji zniżkowych kuponów KFC poinformowało 17 sierpnia na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Zdobycie kuponów jest bardzo proste: wystarczy kliknąć w ten link i pobrać je i wydrukować lub mieć przy sobie w momencie zakupu na przykład na telefonie.

Zobaczcie, jakie tym razem okazje możecie złapać w KFC. Nam szczególnie podoba się opcja Zingera z dużymi frytkami za 10 zł, oraz 6 sztuk Hot Wings z dużymi frytkami, także za "dychę".

Kupony są ważne od 17 sierpnia do 7 października 2014 roku. Na stronie KFC na Facebooku wyczytaliśmy, że niektórzy mieli problemy z realizacją kuponów w dniu 17 i 18 sierpnia - obsługa w restauracjach KFC informowała, że kupony ważne są dopiero od 19 sierpnia, co nie jest jednak zgodne z prawdą. Jeżeli spotkacie się z odmową realizacji kuponu, zgłoście sprawę na profilu KFC, pisząc gdzie i kiedy taka sytuacja miała miejsce.

Promocje dla głodomorów

Nie zapominajcie także o innych atrakcyjnych zniżkach przygotowanych przez pozostałe restauracje. Poniżej znajdziecie kilka dobrych promocji.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close