logo

Wojas: najlepsze modele z wyprzedaży do 100 zł

19cze 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

W wielu sklepach rozpoczęły się już sezonowe wyprzedaże letniej kolekcji. Podczas jednej z nich w sklepie Wojas udało nam się upolować prawdziwe skórzane perełki do 100 zł. Zobaczcie najlepsze wyprzedażowe modele.

Reklama

Letnie wyprzedaże - jak i co kupować?

Czerwiec to czas, w którym w większości sklepów rozpoczynają się sezonowe obniżki. Kuszące rabaty skłaniają więc klientów do tego, żeby robić zakupy i korzystać z promocji. Jeśli na koncie macie krocie i nie musicie martwić się oszczędnościami - możecie pozwolić sobie na prawdziwe wyprzedażowe szaleństwo. Ale jezeli Wasz budżet zakupowy jest nieco bardziej ograniczony i musicie kierować się pewnym limitem, powinniście wiedzieć, na co tak naprawdę zwracać uwagę podczas zakupów w czasie trwających letnich wyprzedaży i na jakich produktach możecie oszczędzić najwięcej.

 

Na co zwracać uwagę?

  • czy cena promocyjna naprawdę jest obniżona względem pierwotnej
  • ile kosztuje podobny produkt/produkty innych marek na rynku
  • skład - czy rzeczywiście płacicie za dobrą jakość (jeśli na takiej Wam zależy)
  • w przypadku sprzętu RTV lub AGD - czy model wyprzedażowy nie pochodzi z ekspozycji

 

Co się naprawdę opłaca?

Jeżeli chcecie naprawdę sporo oszczędzić na letnich wyprzedażach, najwięcej w Waszych kieszeniach zostanie przy zakupie produktów z wyższej półki, które same w sobie są drogie. Im wyższe ceny - tym więcej oszczędności. Jeżeli zdecydujecie się na kupno butów za 80 zł to rzecz jasna wydacie mniej, niż w przypadku butów skórzanych za 300 zł, ale też oszczędzicie mniej. Podczas sezonowych obniżek najlepiej kupować te towary, których regularna cena znacznie przewyższa Wasze możliwości finansowe. Dzięki temu będziecie mogli pozwolić sobie na zakup produktu z wyższej półki, lepszej jakości i trwałości w atrakcyjnej cenie na Waszą kieszeń.

-50% na wyprzedaży w Wojas

Sezonowa wyprzedaż Wojas

Wiele sklepów w czasie trwających sezonowych wyprzedaży obiecuje swoim klientom obniżki w wysokości do 50% czy 70%, ale gdyby bliżej przyjrzeć się każdej z tych promocji to zorientowalibyście się, że niektóre z nich wcale nie są tak atrakcyjne. Ale na wyprzedaży w Wojas rzeczywiście można upolować modele przecenione o 50% i takie, za które nie zapłacicie więcej niż 100 zł. Pokażemy Wam najlepsze z nich! 

Wojas letnia wyprzedaż 2017

Wojas letnia wyprzedaż 2017

Wojas letnia wyprzedaż 2017

Wojas letnia wyprzedaż 2017

 

Wojas letnia wyprzedaż 2017

Już w piątek 23 Dzień Ojca, jeśli więc nadal nie macie prezentu dla swojego Taty - skórzany portfel będzie strzałem w dziesiątkę! 

Męskie półbuty z wyprzedaży

Wiemy, że tytuł artykułu jasno określa limit budżetu, ale nie mogliśmy nie pokusić się o wspomnienie Wam o obniżkach na męskie półbuty, które są jednym ze sztampowych produktów marki Wojas. I choć nie kupicie ich do 100 zł, to na letniej wyprzedaży uda Wam się za wybrane modele zapłacić naprawdę dobre pieniądze:

Wojas letnia wyprzedaż 2017

Wszystkie produkty zaprezentowane w tekście wykonane są z wytrzymałej skóry naturalnej, dlatego możecie być spokojni o ich jakość. Wojas to jednak nie jedyny sklep, w którym w czasie wielkich letnich obniżek znajdziecie świetne skórzane produkty w dobrych cenach. Mamy więcej promocji na galanterię skórzaną!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close