logo

W.Kruk: do -20% na biżuterię z okazji Dnia Matki

19maj 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Chcąc wręczyć swojej mamie wyjątkowy prezent z okazji Dnia Matki, warto zainwestować w coś, co będzie nie tylko piękne i ponadczasowe, ale także praktyczne w codziennym zastosowaniu. Takim prezentem może być na przykład biżuteria. Jubiler W.Kruk na Dzień Matki przygotował specjalną ofertę promocyjną.

Reklama

Nie tylko my myślimy o prezentach na Dzień Matki, ale także wiele firm i marek wprowadziło do swojej oferty na ten czas specjalne rozwiązania. Przykładem jest jubiler W.Kruk, który teraz udostępnia kody rabatowe na biżuterię oraz zegarki. O promocji wspominaliśmy już w artykule z pomysłami na prezent dla mamy.

Promocje W.Kruk

Na banerach widnieją najwyższe, możliwe zniżki dostępne w tej ofercie promocyjnej. W.Kruk oferuje jednak różne rabaty dla poszczególnych osób. Z najwyższej zniżki mogą skorzystać uczestnicy programu lojalnościowego Klub dla Przyjaciół. Wtedy obowiązuje kod rabatowy MAMA2016, uprawniający do kupna 15% taniej zegarków znanych marek:

  1. Donna Karan 520 zł
  2. Calvin Klein 889 zł
  3. Michael Kors 1160 zł

Podobna sytuacja jest z klubowiczami, którzy chcieliby kupić biżuterię, jednak aż 20% taniej. Wpisują oni ten sam kod rabatowy. Klienci, którzy nie należą do Klubu Przyjaciół, używają kodu rabatowego MAMA. Uprawnia on do 10% zniżki na zegarki i 15% zniżki na biżuterię. Wiadomo, że bardziej opłaca się być w klubie ;-)

Przejdźmy jednak do biżuterii, którą możecie wręczyć swojej mamie. W asortymencie znajdują się koczyki, bransoletki, naszyjniki, pierścionki.

Piękne, prawda? ;-) I to dodatkowo ze zniżką! Wybierzcie, z której opcji skorzystacie, a na pewno i Wy i Wasza mama będziecie zadowoleni. Pamiętajcie, że biżuteria oraz zegarki są prezentami, które będą przypominać Waszym mamom właśnie o Was. Zakładając kolczyki, mamy będą pamiętały, że to prezent właśnie od Was. I to chyba najlepsze uczucie, prawda? Zachęcamy zatem do bliższego zapoznania się z ofertą promocyjną na Dzień Matki w sklepach W.Kruk.

A jeżeli szukacie jeszcze innych inspiracji oraz promocji, zobaczcie aktualne zniżki na biżuterię:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close