logo

W.Kruk: biżuteria do 70% taniej w letniej ofercie specjalnej

08cze 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Pierwsze letnie wyprzedaże zawitały już do sklepów, a kolejne marki zaczynają wyprzedawać swój asortyment żeby ustąpić miejsca nowej kolekcji, która za jakiś czas pojawi się na półkach. Z przecen skorzystacie także w sklepie W.Kruk, gdzie wybraną biżuterię kupicie nawet 70% taniej. Zobaczcie, co uda Wam się dostać do 50 zł, 100 zł i 200 zł.

Reklama

Sezon letnich wyprzedaży uważamy za rozpoczęty! Każdego dnia do listy sklepów wyprzedających swój asortyment dołączają kolejne marki, które także wprowadzają sezonowe obniżki. W osobnym artykule przygotowaliśmy już dla Was listę letnich wyprzedaży 2018 oraz przewidywane terminy ich rozpoczęcia. Teraz jednak dotarła do nas świetna wiadomość. Do naszego spisu koniecznie trzeba dodać sklep W.Kruk, w którym właśnie rozpoczęła się letnia oferta specjalna na biżuterię, zegarki i akcesoria. Wybraliśmy dla Was przecenione modele z wyprzedaży w W.Kruk do 50 zł, 100 zł i 200 zł.

Biżuteria do 70% taniej w W.Kruk

Przecenione modele do 50 zł

50 zł może wydawać Wam się małym budżetem na zakup eleganckiej biżuterii, ale nie ma rzeczy niemożliwych :-) Tym bardziej, jeśli poszukacie na letnich wyprzedażach. 

Letnia wyprzedaż W.Kruk do -70%

Biżuteria z wyprzedaży do 100 zł

100 zł to już nieco większy budżet na zakup nowych kolczyków, pierścionka czy bransoletki. Tutaj możecie bardziej poszaleć :-)

W.Kruk letnia wyprzedaż biżuteria do -70%

Budżet 100 zł na zakup biżuterii to już coś, ale w tej cenie nie uda Wam się kupić w sklepie W.Kruk skórzanego portfela, dodatków czy biżuterii w całości ze złota. Na to potrzeba Wam będzie nieco więcej :-)

Biżuteria i akcesoria do 200 zł

Za taką gotówkę naprawdę możecie już poszaleć! A do 200 zł uda Wam się kupić nie tylko srebrną biżuterię, ale również złote kolczyki, skórzany portfel, jedwabną chustkę czy naszyjnik.

W.Kruk letnia wyprzedaż biżuteria do -70%

Mamy nadzieję, ze wybierzecie coś z naszych propozycji. A jeśli szukacie jeszcze więcej promocji na biżuterię, akcesoria, galanterię i zegarki - mamy je! :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close