logo

Wittchen w Lidlu! Skórzana galanteria już od 79 zł!

27lis 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Galanteria Wittchen w Lidlu pojawia się już kolejny raz i zawsze cieszy się ogromną popularnością. Tym razem przed świętami także będziecie mieli szansę kupić produkty tej marki w sieci dyskontów Lidl, a ceny zaczynają się już od 79 zł. Sprawdziliśmy czy to się opłaca!

Reklama

Galanteria Wittchen w Lidlu gościła już wiele razy, ale wiemy, że zawsze z niecierpliwością wyczekujecie informacji, od kiedy ponownie w sieci tych dyskontów będzie można kupić produkty sygnowane tą marką. Doczekaliście się! Zaznaczcie na czerwono w kalendarzu datę 01.12, nastawcie budziki i w sobotę rano wybierzcie się do Lidla.

Wittchen w Lidlu - co tym razem?

Za każdym razem oferta dostępnej galanterii skórzanej Wittchen w Lidlu jest różna. Tym razem od 1 grudnia będziecie mogli kupić 35 wzorów torebek, 16 wzorów rękawiczek, 13 wzorów pasków i 33 wzory portfeli od 79 zł. Lidl idealnie trafił z czasem i na pewno nie bez powodu galanteria Wittchen pojawi się w tej sieci dyskontów przed świętami. To doskonały moment żeby pomyśleć o bożonarodzeniowych prezentach dla najbliższych. Jeżeli zależy Wam na eleganckim upominku - zobaczcie, czy warto wybrać się po niego do Lidla.

Wittchen w Lidlu - porównanie cen

Akcja z marką Wittchen w Lidlu zawsze cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Swego czasu w wybranych sklepach w Polsce dochodziło do dantejskich scen podczas zakupów. Teraz, czasami nawet kilka dni po wprowadzeniu galanterii do sprzedaży w dyskontach, wciąż przy kasach są dostępne wybrane modele. Czy ceny galanterii skórzanej Wittchen w Lidlu naprawdę są dużo niższe niż na oficjalnej stronie marki? Postanowiliśmy to sprawdzić! Pod lupę wzięliśmy kilka produktów z Lidla i dla porównania znaleźliśmy podobne (wielkością, ceną, wyglądem) modele bezpośrednio na stronie Wittchen żeby sprawdzić czym się różnią. Niestety, nie udało nam się wyszukać identycznych wzorów 1:1.

 

Torebki

Wittchen w Lidlu

Wittchen Lidl
199 zł 189 zł
skóra naturalna skóra naturalna
zamykana na suwak zamykana na suwak
wewnętrzna kieszeń, zamykana na suwak wewnętrzna kieszeń, zamykana na suwak
wymiary: 19/27/6 cm wymiary: 21/27/6 cm

Za torebkę skórzaną Wittchen na oficjalnej stronie marki zapłacicie w promocji 199 zł, w Lidlu na bardzo podobny model wydacie 10 zł mniej. Poza małymi niuansami modele te nie różnią się bardzo między sobą, a ich cena także jest bardzo podobna (nie wiemy jednak, do kiedy taka cena będzie obowiązywała na stronie Wittchen). Trzeba zaznaczyć, że do 200 zł na oficjalnej stronie Wittchen dostępnych jest tylko kilka modeli torebek z naturalnej skóry. W Lidlu będziecie mogli z kolei wybierać spośród aż 35 różnych fasonów.

 

Portfele

Wittchen w Lidlu

Wittchen Lidl
389 zł 159 zł
skóra naturalna lakierowana skóra naturalna lakierowana
kieszeń na bilon zamykana na suwak kieszeń na bilon zamykana na suwak
6 miejsc na karty kredytowe, w tym 2 przezroczyste 6 miejsc na karty kredytowe, w tym 2 przezroczyste
4 kieszenie, w tym 2 kieszenie na banknoty 4 kieszenie, w tym 2 kieszenie na banknoty
wymiary: 9/19 cm wymiary: 9/19 cm

Jeżeli w prezencie świątecznym chcecie podarować skórzany portfel, po taki warto już jednak wybrać się do Lidla. Dzięki temu będziecie mogli oszczędzić nawet 230 zł.

 

Rękawiczki

Wittchen w Lidlu

Wittchen Lidl
219 zł 89 zł
skóra licowa skóra licowa
ocieplane ocieplane
podszewka: polar podszewka: polar

Różnica w cenie rękawiczek ze skóry, które są niemal identyczne, również jest ogromna biorąc pod uwagę model z oficjalnej strony Wittchen oraz ten z Lidla. Na Waszą korzyść w dyskoncie oszczędzicie aż 130 zł.

Czy warto wstać wcześnie rano żeby wybrać się po galanterię Wittchen do Lidla? Warto! Wiemy jednak, gdzie jeszcze oszczędzicie na zakupie eleganckich, skórzanych akcesoriów i dodatków.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close