logo

Wittchen w Lidlu! Porównaliśmy ceny i wiemy czy się opłaca!

30lis 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Już w najbliższą sobotę ubierzcie się ciepło, przygotujcie sobie termos z gorącą kawą, nastawcie budzik na 5 rano i ustawcie się w kolejce do najbliższego Lidla, ponieważ już 3 listopada będziecie mogli kupić tam portfele za 159 zł czy torebki za 189 zł marki Wittchen. A Mikołajki i święta tuż, tuż!

Reklama

Ważna informacja dla wszystkich osób zainteresowanych promocjami marki Wittchen. Ruszył kiermasz do -70%, na którym będziecie mogli kupić torebki już od 99 zł czy paski nawet za 89 zł. Dowiedzieliśmy się o tym po tym, jak przygotowaliśmy i opublikowaliśmy zestawienie cenowe, więc niestety do 6 grudnia, czyli do dnia obowiązywania cen z kiermaszu, będzie ono nieaktualne. A o Wielkim Kiermaszu Wittchen przeczytacie tutaj.

Lidl słynie z tego, że jak tylko marka Wittchen pojawia się w sieci tych dyskontów, zawsze przed sklepem ustawiają się długie kolejki. A później czasami nawet dochodzi do rękoczynów. Oczywiście klienci biją się nie tylko o torebki. Chyba każdy z nas pamięta filmiki z wielką bitwą o karpia, które krążyły w sieci.

Wittchen w Lidlu(Źródło: Gazeta Wrocławska)

Oczywiście nie w każdym sklepie Lidl tak to wygląda. W mniejszych miejscowościach lub na obrzeżach miast bardzo często możecie spokojnie wybrać się na zakupy bez obaw, że zostaniecie zmieszani z błotem, dlatego jeśli nie chcecie narażać się na małe poturbowanie, to radzimy Wam zajrzeć do mniej obleganych sklepów z dala od centrum. A będzie warto, ponieważ tym razem w Lidlu kupicie nie tylko torebki marki Wittchen (aż 20 wzorów), ale również:

  • 29 wzorów skórzanych portfeli damskich
  • 6 wzorów skórzanych pasków męskich
  • 16 wzorów skórzanych rękawiczek damskich
  • 6 wzorów skórzanych rękawiczek męskich

Wszystkie produkty marki Wittchen znajdziecie w gazetce Lidla ważnej od 28 listopada na stronach XX-XXII, a sama oferta Wittchen będzie obowiązywała dopiero od 3 grudnia -> link do gazetki. Ale już teraz możecie sobie podejrzeć jak wyglądają poszczególne modele żeby wiedzieć na co dokładnie polować. A czy naprawdę warto zrywać się z łóżka i lecieć do Lidla żeby znaleźć swoją torebkę lub pasek marki Wittchen? Sprawdziliśmy to! Oczywiście porównanie cen jest tylko orientacyjne i braliśmy pod uwagę najtańsze modele danych produktów, jakie udało nam się znaleźć na stronie marki Wittchen.

Produkty Wittchen - porównanie cen w salonie i w Lidlu

Torebki

Wittchen Lidl
265 zł 189 zł

Portfel damski

Wittchen Lidl
169 zł 159 zł

Pasek męski

Wittchen Lidl
99 zł 79 zł

Rękawiczki

Wittchen Lidl
125 zł 88 zł

Najmniej oszczędzicie kupując w Lidlu portfel marki Wittchen, najwięcej torebkę (aż 76 zł). To, co rzuciło nam się w oczy to to, że niestety tych najtańszych modeli na stronie Wittchen jest naprawdę mało lub są bardzo ograniczone pod względem rozmiarów, więc jeśli nie straszne Wam czekanie w kolejce, naprawdę wybierzcie się w sobotę do Lidla, bo na każdym z produktów Wittchen możecie tam oszczędzić kilkadziesiąt złotych.

Możecie sprawić prezent sobie albo komuś innemu i nie martwić się, że będziecie musieli szukać upominku na ostatnią chwilę. A dla zabieganych osób, które niekoniecznie w sobotę rano marzą o tym żeby zrywać się z łóżka i lecieć do Lidla, przygotowaliśmy listę pomysłów na prezent, które kupicie z rabatami bez wychodzenia z domu.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close