logo

Wittchen: torebki damskie na wyprzedaży. Ceny już od 99 zł

13lip 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wiemy, jak kochacie wysokiej jakości produkty, tym bardziej, że pochodzą od polskiego producenta. Tylko do 17 lipca macie szansę skorzystać z promocji marki Wittchen na torebki damskie. Panie na pewno upolują coś dla siebie.

Reklama

 

Promocja obejmuje torebki damskie na różne okazje: wieczorne wyjście na elegancką kolację, na co dzień do pracy czy na wycieczkę. Warto więc skorzystać z wyprzedaży. Tym bardziej, że w cenie 99 zł dostaniecie nie tylko torebkę, ale również gwarancję doskonałej jakości.

Torebki Wittchen w promocji

Torebki Wittchen za 99 zł

W ofercie promocyjnej znajdziecie ponad 20 modeli torebek, których cena nie przekracza 100 zł, a w nich:

Torebki Wittchen

To tylko trzy z nich, a już widzicie, że można znaleźć naprawę śliczne kopertówki i torebki zakładane przez ramię, które będą pasowały do wieczorowego stroju albo zwykłego T-shirtu i jeansów. Także bez względu na to, jaki styl preferujesz - i tak powinnaś zapoznać się z promocją na stronie Wittchen. Fakt, są to jedynie małe torebki, także nie upchniecie do nich całej swojej zawartości torby, ale ze spokojem taka kopertówka pomieści to, co najważniejsze, czyli: puder do przypudrowania noska, szminkę lub błyszczyk, portfel i dokumenty no i oczywiście smartfon. Co potrzeba więcej?

 

Torby Wittchen za 139 zł

Jeśli dorzucicie kilkadziesiąt złotych, a dokładniej 40zł, dostaniecie torbę, w którą upchacie już naprawdę wszystko. Wtedy możecie nosić ze sobą nawet młotek, gdyż torby za 139 zł są naprawdę bardzo pojemne.

Promocja na torby Wittchen

Torby wykonane z ekologicznej skóry na pewno posłużą Wam przez długie lata. Myślę, że Ci, którzy chociaż raz kupili produkt Wittchen wiedzą, że ta marka cieszy się naprawdę świetną jakością. A nie co dzień na Wittchen można znaleźć takie okazje, jak ta. Wybrane modele są tańsze od swojej ceny wyjściowej nawet o 140zł. Znane marki rzadko organizują tak wysokie promocje, dlatego trzeba korzystać, zanim wyprzedaż się skończy.

A jeśli chcielibyście sprawdzić inne promocje na torby i walizki, niekoniecznie Wittchen, listę dostępnych promocji znajdziecie poniżej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close