logo

Wittchen: bagaże na Majówkę do -50%

25kwi 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Majówkowe wyjazdy coraz bliżej, ale czy masz już odpowiedni bagaż, który pomieści najważniejsze dla Ciebie rzeczy? Skorzystaj z promocji w Wittchen - tylko teraz pojemne walizki i torby nawet 50% taniej.

Reklama

Znany producent galanterii skórzanej Wittchen przygotował specjalną ofertę promocyjną na Majówkę. Jak wiemy, zarówno podczas krótkich, jak i dłuższych wypraw, potrzebna jest nam walizka lub torba podróżna. O ile przy podróżach samochodem możemy zabrać tyle bagażu, ile zmieścimy, o tyle na przykład w samolocie mamy pewne ograniczenia. Warto rozejrzeć się zatem za walizkami, które są uniwersalne w każdej sytuacji. Wittchen oferuje walizki w różnych wymiarach, bądź specjalne bagaże "Cabin Size", czyli bagaż kabinowy. Poza tym możecie wybierać także wśród bagażu miękkiego oraz twardego.

Promocja na walizki

W ofercie bagażu miękkiego Wittchen znajdują się elastyczne walizki o lekkiej konstrukcji. Posiadają zewnętrzne kieszenie, które okazują się bardzo przydatne w niektórych sytuacjach. Ponadto, miękkie walizki są dobrym wyborem wtedy, gdy nie planujemy ich wypełniać do końca. Z tego względu, że są elastyczne, to można kłaść na nie inne bagaże i nie obawiać się, że ulegną deformacji. W przypadku bagażu twardego, należy go wypełnić w 100%, żeby uniknąć odkształcenia walizki ;-) Miękkie walizki dostaniemy już od 139 zł!

Wracając na chwilę do walizek twardych, warto podkreślić, że są one bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli zależy nam w głównej mierze na ochronie zapakowanego bagażu. Jeśli na majówkową wyprawę zabieramy przede wszystkim dużo ubrań, możemy bez prob lemu wybrać miękką walizkę. Jeśli natomiast w bagażu przewozimy wartościowe przedmioty, a boimy się, że w miękkiej walizce mogą zostać uszkodzone, zdecydowanie lepiej wybrać bagaż z utwardzoną konstrukcją.

Zniżki na walizki dla dzieci

Często zdarza się, że podróżowanie nie jest łatwe dla dorosłych, a co dopiero dla dzieci! Jeżeli chcecie zachęcić najmłodszych do podróżowania oraz dodatkowo umilić im na przykład wiele godzin spędzonych w samochodzie, możecie zainwestować w specjalne walizki tylko dla nich. Zobaczcie propozycje od Wittchen:

  1. Żabka
  2. Kotek
  3. Biedronka
  4. Pingwin

Więcej propozycji znajdziecie na Majówkowym Przewrocie Bagażowym w Wittchen. Jesteśmy pewni, że znajdziecie tam odpowiedni dla siebie bagaż. Nie zapomnijcie zabrać na majówkowe wyjazdy także odpowiedniego obuwia! Sprawdźcie między innymi wyprzedaż markowego obuwia w Eastend z rabatami do 77%. Przy okazji, mamy dla Was także najnowsze promocje na modną odzież:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close