logo

Wiosna nadeszła! Sprawdź najlepsze zniżki z okazji Pierwszego Dnia Wiosny

20mar 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

3

Szybciej niż nas uczyli w szkole, bo już 20 marca, w tym roku przyszła wiosna. Młodzież szkolna świętuje idąc na wagary, niektórzy topią Marzannę, a my chcemy uczcić ten dzień rabatami i promocjami, przygotowanymi specjalnie na tę okazję przez sklepy internetowe.

Okazji z pozoru nie ma, jednak każdy smart shopper doceni dodatkowe możliwości zaoszczędzenia pieniędzy na produkty z nowych kolekcji. Dlatego postanowiliśmy przedstawić trzy najbardziej atrakcyjne wiosenne zniżki, dostepne na GoDealla.pl/kupony.

Wiosnę uczcij przejażdzką

Pogoda robi się coraz ładniejsza, a temperatury coraz wyższe. Przyroda budzi się do życia i przebywanie na świeżym powietrzu jest prawdziwą przyjemnością. Pora więc pomyśleć o pierwszych rowerowych wyprawach. Dla wszystkich fanów dwóch kółek (mowa o rowerze;) Centrum Rowerowe przygotowało specjalną ofertę. A właściwie dwie oferty: jedna to 15% zniżka na okulary przeciwsłoneczne, a druga to 15% zniżki na kaski rowerowe.

Książki w wiosennej promocji

Nie tylko amatorzy aktywności fizycznej mogą cieszyć się przecenami. Wydawnictwo Znak  dla swoich klientów przygotowało specjalną promocję, dzieki której przy zakupie minimum 4 książek otrzymają oni 40% rabatu na każdą książkę z zamówienia. Oferta jest o tyle ciekawa, że można ją wykorzystać jako sposób na tańsze zakupy bestsellerów lub pozycji, które dopiero się okazały, a te zazwyczaj kosztują niemało.

 

Przyszła wiosna, kup sobie kurtkę na zimę

To, że ujemne temperatury do nas nie wrócą (mamy nadzieję!), nie jest powodem, dla którego nie można pomyśleć o zakupie ciepłej i modnej kurtki za ułamek jej ceny. Taką możliwość daje nam Zalando - udostępnia promocję ważną  do niedzieli, dzięki której okrycia wierzchnie kupimy ze zniżką 20%. W ofercie znajdują się artykuły znanych marek, jak ONLY, Tom Tailor czy Anna Field.

Jedna oferta wiosny nie czyni

Przedstawione promocje to zaledwie ułamek tego, co znajdziesz na naszej stronie z kuponami. Zobacz, jakie inne aktualne zniżki i rabaty pomogą zaoszczędzić Ci pieniądze:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close