logo

Wiosenny trening z Jatomi Fitness i prezent od Mohito

27kwi 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Czy można połączyć sport z modą? Można! Pokazują to dwie marki: Jatomi Fitness oraz Mohito. Przychodząc na trening organizowany przez pierwszą firmę, druga dodatkowo Cię zachęca oraz nagradza fajnymi rabatami oraz bonami na zakupy.

Reklama

27 i 28 kwietnia masz szansę odbyć świetny, wiosenny trening w Jatomi Fitness, a przsy okazji zgarnąć prezent od popularnej marki odzieżowej - Mohito. Zrób coś dla siebie, idź na trening i jeszcze otrzymaj za to nagrodę!

Wejściówka na trening

Klubowicze Jatomi Fitness mogłą dołączyć na wiosenny trening poprzez zapisy w MyJatomi, natomiast ci, którzy nie są zapisani do klubu, mogą rezerwować miejsca poprzez wygenerowanie darmowej wejściówki na TEJ stronie.

Wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz, wybierając klub, do którego chcemy przyjść na trening oraz uzupełniając resztę pól swoimi danymi.

Po wypełnieniu formularza widzimy informację, że niedługo otrzymamy SMS z kodem jednodniowej wejściówki do Klubu. Takim sposobem za darmo skorzystasz ze świetnego treningu ze specjalistami!

Prezent od Mohito


Darmowy trening to nie wszystko, co czeka Cię w Jatomi Fitness. Przychodząc na wiosenny trening do Jatomi Fitness, każdy uczestnik otrzyma zniżkę 20% od Mohito na zakupy kolekcji Athleisure.


Przeglądając ubrania z tej kolekcji, musimy przyznać, że są naprawdę ciekawe! Wykonywanie ćwiczeń w tych sportowych ciuchach może się okazać jeszcze bardziej przyjemne ;-) A jeśli nawet przy uprawianiu sportów zależy Ci na tym, żeby dobrze wyglądać, to dobrze trafiłaś!


W kolekcji Athleisure znajdziesz między innymi koszulki, t-shirty, topy, spodnie, legginsy, kurtki i wiele innych elementów sportowego ubioru. Dominują przede wszystkim ciekawe wzory oraz liczne kolory: róż, czerń, biel i szarość. Połączenie tego wszystkiego w jedność daje naprawdę wyjątkowe efekty. Zobaczcie sami na MOHITO -> ATHLEISURE.

 

Konkurs Mohito

To nie koniec dobrych wiadomości!

Możecie także wygrać bon o wartości 300 zł, 200 zł lub 100 zł na zakupy w Mohito. Wystarczy, że podczas treningu zrobicie zdjęcie, opublikujecie na Instagramie z hasztagiem #mohitojatomi oraz oznaczycie @jatomipolska i @mohitofashion. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Zdjęcie ma być inspirujące i ciekae, ma także zachęcać do ćwiczeń. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez Jury, a nagrodzonych zostanie dokładnie trzech uczestników. Masz zatem szansę nawet na 300 zł do wydania na kolekcję Mohito Athleisure. Szczegóły całej akcji znajdziesz także na wydarzeniu na Facebooku - Wiosenny Trening z MOHITO.

Jeżeli chcesz zatem zgarnąć zniżkę do Mohito, a nawet wygrać bon na zakupy, po prostu wstań i zrób krok w stronę lepszej sylwetki i zdecydowanie lepszego samopoczucia! Może pomogą Ci w tym także sportowe promocje:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close