logo

Wiosenny Kiermasz Wittchen. 5 dni cen niższych nawet o 70%

18mar 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Raz na kilka miesięcy Wittchen organizuje Wielki Kiermasz, podczas którego ceny sprzedawanych artykułów spadają nawet o 70%. Tylko przez najbliższe dni galanterię skórzaną, torby i torebki, odzież i obuwie kupimy z tak dużymi rabatami.

Wysoka jakość i czasem niższa cena

Produkty marki Wittchen znane są ze swojej wysokiej jakości. Niestety, za wysoką jakością wykonania idzie także wysoka cena. Dlatego organizowane kilka razy do roku kiermasze Wittchen cieszą się tak dużą popularnością klientek i klientów. Oszczędności rzędu siedemdziesięciu procent działają na wyobraźnie i zachęcają do zakupu.

Wiosenna odsłona Wielkiego Kiermaszu Wittchen potrwa od 18 do 22 marca. To zaledwie 5 dni, dlatego nie warto zwlekać jeżeli coś nam się spodoba - nie ma bowiem gwarancji, że towar nie zostanie wyprzedany przed oficjalną datą zakończenia kiermaszu.

Galanteria z rabatem

Przecenione artykuły podczas Kiermaszu Wittchen dzielą się na kategorie:

* Torebki - znajdziemy około 300 (!) przecenionych modeli. Kopertówki, torebki do ręki, torebki małe i duże torby w różnych kolorach i wykonane z różnych materiałów. Nic, tylko wybierać ;)

* Buty - kilkaset par butów w różnych modelach, zarówno męskie i damskie. Wsród przecenionych butów dostępne są szpilki, botki, kozaki, buty do garniturów i wiele innych

* Odzież: ponad sto modeli kurtek i płaszczy ze skóry ekologicznej i prawdziwej, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Ceny zaczynają się już od 99 zł

 

* Portfele - dostępnych jest około 120 przecenionych modeli w klasycznych kolorach

* Walizki - wykonane z różnych materiałów. W przecenie dostępnych jest około 150 różnych produktów

* Paski - dostępne męskie i damskie modele. W promocji dostępnych około 90 różnych produktów.

Jeżeli powyższe zniżki na galanterię Was nie zadawalają, zobaczcie inne rabaty oferowane przez sklepy internetowe:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close