logo

Wiosenne promocje w Black Red White. Meble i dodatki z rabatami

05maj 2015

Kategoria: Promocje | Autor:

0

Jeszcze tylko przez tydzień - do 11 maja - potrwa istny festiwal rabatów w Black Red White. Co można zyskać?

10% rabatu na meble i dodatki

Zniżka dotyczy nie całego, ale i tak pokaźnej części asortymentu: łącznie prawie 5 tys. produktów: szaf, łóżek, komód, stołów, krzeseł, mebli tapicerowanych i wielu innych. Od jakiegoś czasu BRW ma w swoim asortymencie także artykuły dekoracyjne, naczynia, pojemniki, praktyczne artykuły codziennego domowego użyku itp. Ceny tysięcy z nich także zostały odbniżone.

Wszystkie przecenione artykuły można znaleźć  w sklepie głównym BRW, a dekoracyjne dodatkowo w  niedawno otwartym sklepie dedykowanym artykułom wyposażenia wnętrz Black Red White.

10% rabatu na kuchnie

Rabat dotyczy także mebli kuchennych wszystkich linii, także mebli na wymiar. Cały katalog można przejrzeć na tej stronie.

20 rat 0%

To świetnia wiadomość głównie dla planujących większe zakupy. Rabat 10% na meble i kuchnie łączy się z promocją Raty 0%, można z niej jednak skorzystać tylko wtedy, kiedy zakupy robimy w sklepie stacjonarnym.

Darmowa dostawa od 99 zł

Na koniec i ku zwieńczeniu: zakupione w e-sklepie artykuły dostarczone zostaną za darmo pod warunkiem, że łączna kwota zamówienia przekroczy 99 zł. A że w sklepie meblowym nie jest to wyczynem... życzymy przyjemnych zakupów :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close