logo

Wiosenne porządki na Grouponie: Dom i Ogród z dodatkowym rabatem 10%

04mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor:

0

Dopiero co pisaliśmy o Grouponie, który dzięki dodatkowym zachętom wciąż umacnia swoją pozycję internetowego giganta, a już mamy kolejnego newsa związanego z tym portalem: kupując oferty z kategorii Dom i Ogród skorzystać można z dodatkowego rabatu 10%.

Reklama

Wiemy, że o portalach typu Groupon w Internecie krążą mocno podzielone opinie. Jednak nasze doswiadczenia z realizacją kupowanych tam voucherów na usługi są pozytywne. Z tym portalem byliśmy już na weekendowych wypadach do europejskich stolic, odwiedziliśmy sporo kawiarni i restauracji, byliśmy w kinie i teatrze, na siłowni, masażu i u kosmetyczki. Dlatego uważamy Groupona za dobre źródło cenowych okazji i nie szczędzimy Wam informacji o dodatkowych zniżkach i możliwościach pochodzących z tego źródła.

Żeby była jasność: zdajemy sobie sprawę z tego, że zdarzają się nieuczciwy sprzedawcy, którze osoby posiadające groupony traktują gorzej, niż "zwykłego" klienta. Zgodnie z powiedzeniem, że przezorny zawsze ubezpieczony, przed kupnem vouchera na Grouponie polecamy sprawdzić wszystkie dostępne w Sieci opinie na temat usługodawców. Niezastąpionym źródłem informacji o firmie może być jej profil na Facebooku, gdzie dotychczasowi klienci wypowiadają się o konkretnej marce.

Po rabatach na kategorię Travel oraz usługi lokalne, przyszedł czas na obniżkę na zakupy z działu Dom i Ogród. Kod "MAKEOVER" obniża kwotę produktów właśnie z tej kategorii. Maksymalna dodatkowa zniżka z użyciem kodu to 50 zł, co oznacza, że w przypadku zakupów powyżej 340 zł rabat będzie stały i wyniesie 50 zł. Dla wszystkich tańszych ofert będzie to zawsze 15% ich ceny wyjściowej. Każda osoba może wykorzystać kod tylko raz. Niestety brak informacji o dacie zakończenia promocji - jest tylko zachęcenie, by kupować teraz, bo okazja może w każdej chwili uciec.

 

https://t.groupon.pl/r?tsToken=PL_AFF_0_200023_214707_0&url=http%3A%2F%2Fwww.groupon.pl%2F%3FCID%3DPL_AFF_5600_225_5383_1%26nlp%26utm_medium%3Dafl%26utm_source%3DGPN%26utm_campaign%3D200023%26mediaId%3D214707"

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close