logo

Wielkie Święto Kina 2017: bilety na seanse za 12 zł!

04gru 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Lubicie oglądać filmy na dużym ekranie? Planujecie wybrać się do kina na jedną z najnowszych produkcji? Już w weekend 9-10 grudnia staruje ogólnopolskie Święto Kina! Wtedy za bilety na wybrane seanse w sieciach kin w całej Polsce zapłacicie tylko 12 zł!

Reklama

Ogólnopolskie Święto Kina już w najbliższy weekend!

Jeżeli jesteście miłośnikami kina, uwielbiacie oglądać polskie i zagraniczne produkcje na dużym ekranie, już w nadchodzący weekend 9-10 grudnia startuje kolejne, ogólnopolskie Święto Kina! W ciągu 2 dni (w sobotę i niedzielę) za bilety wstępu na wybrane seanse w kinach w całej Polsce zapłacicie tylko 12 zł

Święto Kina 2017

Patronatem akcji jest Polski Instytut Sztuki Filmowej, wspierają ją także polscy twórcy i aktorzy, między innymi: Andrzej Młynarczyk, Antek Królikowski, Marcin Kwaśny, Joanna Moro, którzy w ten sposób chcą promować legalną sztukę oraz zrobić z kina miejsce fantastycznej rozrywki.

Chodźcie do kina na Wielkie Święto Kina!

Bez względu na to, ile macie lat, czy nadal się uczycie i przysługują Wam zniżki, czy też nie, we wszystkich kinach biorących udział w wydarzeniu za seanse 2D zapłacicie równo 12 zł za bilet. Jedyna dodatkowa opłata, z jaką musicie się liczyć, to koszt okularów 3D (jeśli zdecydujecie się wybrać na seans w trójwymiarze) lub dopłata za pozostałe seanse (IMAX, 4DX 2D, 4DX 3D  inne) :-) W Wielkim Święcie Kina 2017 biorą udział duże, dobrze Wam znane sieci kin w całej Polsce: Helios, Cinema City, Multikino oraz mniejsze kina studyjne i niezależne. Ich lista powinna być dostępna na stronie Święta Kina 2017, ale nam niestety nie udało się jej znaleźć. Poinformujemy Was na blogu, jak tylko na stronie pojawi się spis wszystkich kin, które dołączyły do akcji.

A na pusty żołądek...

Niektórzy nie wyobrażają sobie pójścia do kina bez kupna popcornu! Jeżeli dla Was również przekąski to nieodzowny element wypadu do kina, na Grouponie znaleźliśmy kupon rabatowy do Multikina, z którym na kinowych smakołykach sporo oszczędzicie.

Multikino Groupon kupon rabatowy

Dzięki niemu ze zestaw przekąsek dla dwojga (duży solony popcorn i 2 średnie napoje) zapłacicie 22,99 zł lub 26,99 zł za zestaw z dużymi nachosami i średnimi napojami dla 2 osób. Jeśli jednak przed lub po seansie zgłodniejecie i będziecie chcieli wrzucić na ząb coś konkretniejszego, mamy dla Was kupony rabatowe na pyszne jedzenie w całej Polsce!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close