logo

Wielkie Święto Kina 2016. Kup bilet za 12 zł!

06gru 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

"10 i 11 grudnia wszyscy miłośnicy kinematografii idą do kina!". Po raz trzeci Polski Instytut Sztuki Filmowej organizuje Święto Kina, gdzie za bilety na wszystkie seanse zapłacicie 12 zł!

Reklama

Ogólnopolskie Święto Kina

W tym roku wyjątkowo Święto Kina będzie obchodzone przez cały weekend, dzięki czemu zyskacie dodatkowy dzień na skorzystanie z promocyjnych cen biletów na wybrane seanse, między innymi, w kinach: Helios, Cinema City, MultikinoCinema 3D. W akcji wezmą udział również kina studyjne i lokalne w wybranych miastach w całej Polsce. Spis wszystkich kin biorących udział w Święcie Kina jest dostępny na oficjalnej stronie wydarzenia pod -> tym linkiem. Akcję wspierają polscy twórcy, w tym Agnieszka Więdłocha, Maciej Zakościelny czy Sebastian Fabijański, których również nie zabraknie na seansach, także macie już dwa powody żeby w weekend wybrać się do kina!

Wielkie Święto Kina 2016

-> Szczegóły akcji

Seans za 12 zł!

W ramach Święta Kina wszystkie bilety na seanse 2D będą kosztowały 12 zł, a swoje wejściówki w promocji kupicie bezpośrednio w kasach biletowych w wybranym kinie, które bierze udział w wydarzeniu. Jeśli kochacie oglądać filmy w trójwymiarze to w każdym kinie dodatkowo do biletu za 12 zł będziecie musieli dopłacić za okulary (opłata będzie naliczana według cen dla danego kina). Podczas Święta Kina będziecie mogli obejrzeć największe produkcje polskie i zagraniczne ostatnich miesięcy, w tym:

  • "Bridget Jones 3"
  • "Deadpool"
  • "Wołyń"
  • "Jestem mordercą"
  • "Ostatnia rodzina"
  • "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"
  • "Trolle"
  • "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"
  • "Planeta Singli"

Nie zabraknie romantycznych i wzruszających komedii, bajek dla najmłodszych czy mrożących krew w żyłach filmów akcji i thrillerów. Dla tych, którzy chcą celebrować Święto Kina na dużym ekranie, a także zjeść coś smacznego na mieście, mamy małe co nieco. Wiemy doskonale, że najlepiej iść na seans z pełnym brzuchem, a nic tak nie smakuje przed kinem jak pizza!

Kupony rabatowe na pizzę

Wszystkie kupony na pizzę w wybranym mieście w Polsce znajdziecie na tej stronie w zakładce "Zniżki lokalne" -> "Restauracje i kawiarnie" -> "Pizza".

W najbliższy weekend nie tylko warto wybrać się do kina czy na pyszne jedzenie, ale również świąteczne zakupy. Podpowiadamy Wam...

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close