logo

Wielki Kiermasz Wittchen - rabaty do 70%

16mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

16-20 marca trwa Wielki Kiermasz Wittchen, podczas którego rabaty osiągają nawet 70%. Stworzyliśmy zestawienie produktów wysokojakościowej galanterii skórzanej, które są dostępne w naprawdę korzystnych cenach. Zaoszczędź na kupnie skórzanych portfeli, torebek i pasków, ale nie tylko!

Reklama

Kiermasz Wittchen to rzeczywiście świetna okazja do tego, żeby kupić oryginalne i markowe elementy galanterii skórzanej w niskich cenach. W związku z tym od rana mamy problemy z dostaniem się na stronę sklepu Wittchen i często natykamy się na taki komunikat:

W stadardowej ofercie Wittchen znajdują się skórzane torebki, portfele, etui, teczki, paski i prawdopodobnie z tymi produktami najczęściej kojarzona jest ta polska marka. Jednak oferta obejmuje także wysokojakościowe walizki, dobrze wykonane buty, a także różnego rodzaju modne dodatki! Sprawdźcie nasze zestawienie przeróżnych produktów w ofercie kiermaszowej.

Portfele

Kiedy myślisz o wyrobach ze skóry, z pewnością gdzieś w Twojej głowie przewijają się jakościowe, eleganckie portfele. Takie właśnie produkty znajdujemy na Kiermaszu Wittchen - z tą różnicą, że teraz są one dostępne w naprawdę atrakacyjnych cenach.

  1. Czerwona podkówka 89,00 zł
  2. Czarny portfel 99,00 zł
  3. Brązowa portmonetka 139,00 zł
  4. Granatowy portfel 139,00 zł
  5. Czerwony portfel 149,00 zł
  6. Czarna portmonetka 149,00 zł

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close