logo

Wielki kiermasz VIP Collection z rabatami do 80%

15cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

15-19 czerwca, czyli od środy do niedzieli, trwa Wielki Kiermasz VIP Collection do -80%. Podczas tych kilku dni będzie można kupić elementy galanterii skórzanej o wiele taniej, niż są one dostępne w standardowej ofercie. VIP Collection oferuje również dodatkowe kupony rabatowe obniżające wartość zamówienia od 20 zł do nawet 60 zł.

Reklama

Od 8 do 12 czerwca cieszyliśmy się z Kiermaszu do -70% w sklepach Wittchen. Dzisiaj natomiast cieszymy się, bo mamy kolejną okazję do zaoszczędzenia przy kupowaniu elementów galanterii skórzanej. Ponadto, możemy cieszyć się jeszcze bardziej, gdyż czekają na nas wyższe rabaty - do 80% + dodatkowe zniżki przy zakupach za określoną kwotę.

W związku z tym można zrealizować kupony rabatowe o wartości:

  • 60 zł (min. zamówienie = 599 zł), kod: RABAT60
  • 40 zł (min. zamówienie = 399 zł), kod: RABAT40
  • 20 zł (min. zamówienie = 249 zł), kod: RABAT20

Kupony obniżają wartość już przecenionych produktów! :-)

Wyprzedaż VIP Collection

Od 15 do 19 czerwca mamy szansę na zakup ciekawych oraz eleganckich produktów wykonanych ze skóry w bardzo przystępnych cenach. To okazja do tego, żeby zarówno sprawić sobie nowy portfel czy torebkę, jak i przygotować prezenty dla innych osób. W końcu niedługo Dzień Ojca, można by pomyśleć także o tym, żeby kupić elegancki portfel również swojemu tacie!

Jak już wspomnieliśmy, warto pomyśleć także o sobie. Przyda Ci się nowa torebka, teczka, etui na dokumenty, portfel, albo pasek? Na pewno! Co powiesz na przykład na taki portfel za jedyne 99 zł (zamiast 199 zł)?

Jest to portmonetka z kolekcji New York - wykonana ręcznie z włoskiej skóry bydlęcej, z miejscami oraz kieszeniami zarówno na banknoty, jak i bilon czy karty kredytowe. A do tego ten czerwony kolor, który nie wychodzi z mody. Elegancja i klasa sama w sobie. I to za niecałe 100 złotych... ;-)

Kobiety, które szukają eleganckich dodatków, z pewnością także cenią sobie torebki wykonane ze skóry.

Ta torebka to nie tylko klasyczny wygląd, ale przede wszystkim dobre i trwałe wykonanie. Zadbano o każdy szczegół - a takie detale tworzą całość, która następnie cieszy oraz służy przez wiele lat. Torebka zamiast 399 złotych kosztuje teraz 229 zł, więc zdecydowanie jest to dobra okazja, a także inwestycja na dłuższy czas!

Chcecie zobaczyć także inne produkty z Wielkiego Kiermaszu VIP Collection? Przypominamy i odsyłamy na stronę:

A do tego życzymy Wam wszystkich udanych zakupów! Jesteśmy przekonani, że z tak wielkimi zniżkami na pewno dokonacie satysfakcjonującego zakupu :-) Dla tych, którym jeszcze mało, kolejna dawka kuponów rabatowych:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close