logo

Wielki Kiermasz Vip Collection. Galanteria do -80%

14kwi 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Wysoka jakość skórzanych wyrobów i ceny nie oderwane od polskiej rzeczywistości przeciętnego konsumenta - tak w skrócie można określić markę VIP Collection. Teraz ceny są jeszcze bardziej przyjazne, trwa bowiem Wielki Kiermasz galanterii skórzanej, podczas którego produkty przeceniono nawet o 80%.

Reklama

Wielki Kiermasz Galanterii

Raz na kilka miesięcy sklep VIP Collection organizuje wielkie przeceny, na które czekają wszyscy fani tej marki. Jeżeli należycie do osób, które szukają wysokiej jakości torebki, walizki, portfela, plecaka, nesesera, etui, najlepiej wykonanych ze skóry, to możecie zakończyć swoje poszukiwania - od 13 do 17 kwietnia trwa kolejna edycja Wielkiego Kiermaszu.

Oprócz przecen procentowych wielu produktów skorzystać można z kodów rabatowych. Ich treść oraz warunki użycia prezentują się następująco:

-> 60 zł rabatu na zamówienia o minimalnej wartości 599 zł; kod "RABAT60"

-> 40 zł rabatu na zamówienia o minimalnej wartości 399 zł; kod "RABAT40"

-> 20 zł rabatu na zamówienia o minimalnej wartości 249 zł; kod "RABAT20"

Kod rabatowy należy podać podczas składania zamówienia, w 1 etapie koszyka.

Torebki i wiele więcej

Co można znaleźć wśród przecenionych produktów? W asortymencie Vip Collection znajdziemy markowe torebki od znanych producentów, takich jak Karen czy Avanti. Są one dostępne w wielu różnych wymiarach, rodzajach i kolorach - wybór jest naprawde szeroki. Niestety, większość oferowanych w tym segmencie artykułów wykonanych jest ze skóry ekologicznej, co odzwierciedla cena - za niektóre torebki zapłacimy mniej niż 100 zł.

Nie brakuje również gustownych i eleganckich portfeli. Te wykonano już z wysokiej jakości skóry

naturalnej, a ich ceny zaczynają się już od 69 zł.

Coś dla siebie znajdą także osoby poszukujące walizki, mogącej spełnić rolę bagażu podręcznego. W ramach Wielkiego Kiermaszu można zakupić walizkę na kółkach, która zgodna jest z wymogami linii lotniczej WizzAir (ona ma najbardziej restrykcyjne przepisy) za jedyne 99 zł. Pierwotna cena tego produktu to aż 299 zł.

 

To oczywiście tylko niektóre okazje, jakie znajdziemy na Kiermaszu. Nie jest to jednak jedyne miejsce w Internecie, gdzie galanterie skórzaną oraz torby i walizki mozna kupić w niższych cenach. Spójrzcie, gdzie jeszcze oferują rabaty:

 

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close