logo

Wielkanocne promocje w Orsay: -20%, darmowa dostawa lub -20 zł

21mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Zapoluj na pisanki jeszcze przed Świętami i ciesz się dodatkowymi obniżkami w Orsay! Do wyboru jest aż kilka okazji: rabat kwotowy, procentowy lub darmowa dostawa.

Reklama

Wiosenne kolekcje już na dobre zagościły na wieszakach i półkach sklepów z odzieżą i obuwiem. Nie inaczej jest w przypadku popularnej marki Orsay, która do zrobienia zakupów zachęca nie tylko ciekawym i świeżym wzornictwem, ale także specjalnymi, przedświątecznymi rabatami. Od razu uprzedzamy - osoby, które miewają problemy z podjęciem decyzji mogą mieć nie lada orzech do zgryzienia: spośród wszystkich dostępnych opcji na obniżenie ceny, w jednym zamówieniu wybrać można tylko jedną.

Polowanie na pisanki trwa w Orsay do 24 marca 2016 roku. Wybierać można sposród poniższych propozycji:

* jeżeli interesuje Cię darmowa dostawa (wyskość oszczędności to 9,99 zł) wpisz kod 90118

* jeżeli jesteś zainteresowana obniżeniem ceny swoich zakupów w Orsay, w koszyku wpisz kod 90141 - jego zastosowanie spowoduje obniżenie ceny najdroższej rzeczy z zamówienia o 20%

* wpisując kod 90104 obniżysz o 20% należność za zamówienia za min. 120 zł.

 

To jednak nie koniec dobrych informacji. Mamy dla Was informację o jeszcze jednej promocji - naszym zdaniem najbardziej korzystnej. Nie ma o niej co prawda ani słowa na banerach na głównej stronie sklepu, jenak wystarczy kliknąć w dowolny artykuł, by z boku ekranu pojawiła się grafika informująca o możliwości zrobienia zakupów z obniżką 50 zł. Wystarczy wpisać kod "90241". Jest to jednorazowy rabat, który obowiązuje na zakupy powyżej 150 zł. Ważny jest aż do 30 kwietnia 2016 roku. Nie dotyczy artykułów przecenionych i biżuterii, nie łączy się z innymi promocjami, przecenami oraz bonami.

 

 

Szukacie innych odzieżowych promocji? Sprawdźcie tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close