logo

Wielkanoc poza domem z rodziną - tanie oferty wyjazdów

27mar 2017

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Uwielbiacie święta, ale w tym czasie chcielibyście odpocząć, spędzić czas wspólnie z rodziną a nie w kuchni na gotowaniu i zmywaniu? Myślicie o Wielkanocnym wyjeździe poza dom? Coraz więcej osób się na to decyduje! Znaleźliśmy dla Was atrakcyjne oferty w świetnych cenach!

Reklama

Wielkanoc poza domem - czy to dobry pomysł?

Trdaycjonaliści z pewnością potępią wyjazdy na Boże Narodzenie czy Wielkanoc, ale dla wielu osób to naprawdę świetne rozwiązanie. Według danych biur podróży coraz więcej Polaków każdego roku decyduje się na takie wyjazdy. Dlaczego?

  1. oszczędność czasu - wolimy spędzać święta z rodziną a nie w kuchni
  2. oszczędność pieniędzy - wyjazd bardzo często może być tańszy, niż świąteczne zakupy
  3. komfort - to główny powód, dla którego wyjżdżamy na święta, możemy odpocząć i niczym się nie martwić

Wielkanoc nie nadszarpuje domowego budżetu tak bardzo, jak Boże Narodzenie, ale nadal świąteczne zakupy to koszt średnio 360 zł - 400 zł (źródło). Jeżeli doliczymy do tego kilka nieprzewidzianych wydatków: ponowny zakup produktów spożywczych, ponieważ z niewyjaśnionych powodów ciasto nam nie wyrośnie, to niestety wydatki Wielkanocne mogą przkroczyć nawet 400 zł.

Ale czy decydując się na wyjazd z domu jesteśmy w stanie poczuć ducha Wielkanocnych Świąt, bo przecież o to właśnie w Wielkanocy chodzi? Właściciele i pracownicy ośrodków wypoczynkowych o to zadbają! Gdzie w takim razie warto wybrać się na Wielkanoc?

Wielkanocne oferty wyjazdów dla całej rodziny

Większość ofert na Wielkanocne wyjazdy obejmuje 2 osoby, ale skoro święta mają być rodzinne to przecież nie podrzucicie swoich pociech do dziadków, a sami nie pojedziecie na Wielkanoc, prawda? Dlatego właśnie wyszukaliśmy dla Was takie propozycje, gdzie możecie zabrać dzieciaki i rodzinnie spędzić święta.

Wielkanoc w Tatrach - Poronin

Wielkanoc w TatrachW Willi Rysówka w Poroninie spędzicie rodzinne święta w cenie z pełnym wyżywieniem (śniadania, obiadokolacje) i uroczystym śniadaniem Wielkanocnym już od 419 zł (cena za 3 noce dla 2 osób). Dzieci do lat 3 śpią i korzystają ze świadczeń całkowicie bezpłatnie, a powyżej tego wieku zapłacicie za swoją pociechę tylko 50 zł za dobę.

  • Cena za cały wielkanocny wyjazd z 1 dzieckiem powyżej 3 roku życia: 569 zł
  • Cena za cały wielkanocny wyjazd z 2 dzieci powyżej 3 roku życia: 719 zł

Wielkanoc nad morzem - Darłówko

Wielkanoc nad morzem Darłówko

Jeżeli skłaniacie się bardziej ku północnej części Polski i Wielkanoc zdecydowanie wolicie spędzić nad Bałtykiem, znaleźliśmy świetną ofertę w serwisie Travelist. Za pobyt w Darłówku w terminie 14.04-17.04 dla 2 osób zapłacicie 735 zł. Dopłaty za dzieci:

  • do lat 4: gratis
  • od lat 5 do 11: 60 zł - 80 zł doba ze świadczeniami
  • powyżej 11 roku życia: 80 zł - 120 zł doba ze świadczeniami

W ramach Wielkanocnego wyjazdu w cenie otrzymacie śniadania, obiady i kolacje, świąteczne menu oraz wejście do Aquaparku Wodnego Jan dla każdej z osób, a do tego pełen relaks na świeżym powietrzu.

Wielkanoc w Górach Świętokszyskich - Mąchocice Kapitulne

Wielkanoc w Górach Świętokszyskich

Wielkanoc z dodatkowymi atrakcjami dla całej rodziny? W Hotelu Ameliówka w Górach Świętokszyskich nie tylko odpoczniecie, spędzicie wspólnie czas i poczujecie Wielkanocną atmsoferę, ale również zrelaksujecie się w SPA i jacuzzi, wspólnie pomalujecie pisanki czy upieczecie świąteczne babki. Za całą rodzinę (2 osoby dorosłe + 2 dzieci) z wyżywieniem zapłacicie 745 zł.

Chcecie poczuć Wielkanoc jeszcze przed Wielkanocą? Świąteczne wyjazdy to rozwiązanie niekoniecznie dla Was? A co powiecie na Wielkanocny jarmark w Pradze już za 79 zł z przejazdami?

Praga jarmark wielkanocny

Wielkanoc nierozłącznie kojarzy się z wiosną, która w naszym kraju całe szczęście zawitała już na dobre. Sklepy także ogarnęło wiosenne szaleństwo i w wielu z nich skorzystacie z wysokich obniżek. Gdzie warto szukać najlepszych okazji?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close