logo

Wielkanoc poza domem: oferty wyjazdów na święta

05mar 2019

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Polacy coraz częściej wyjeżdżają na święta i wspólnie, całą rodziną decydują się na spędzenie wolnego czasu w hotelu lub pensjonacie. Tegoroczną Wielkanoc również chcecie spędzić poza domem? Wiemy, gdzie szukać ofert wyjazdów wielkanocnych z rabatem. Sprawdźcie, gdzie zarezerwujecie świąteczne pobyty w niższej cenie.

Reklama

Wielkanoc nie wiąże się dla nas z tak dużymi wydatkami jak święta Bożego Narodzenia, choćby dlatego, że wtedy nie obdarowujemy się prezentami, jedynie dzieci otrzymują od wielkanocnego zajączka drobne upominki czy słodycze, jednak i tak wydatki na święta trzeba uwzględnić w domowym budżecie. Podliczając koszt zakupów spożywczych, dekoracji wielkanocnych, napojów możemy się niemile zaskoczyć. Rok temu statystycznie polska rodzina wydała na święta wielkanocne 526 zł, czyli o 126 zł więcej w roku 2017 (źródło). Idąc tym tropem, w 2019 roku wydatki na Wielkanoc mogą jeszcze wzrosnąć. Dlatego właśnie coraz więcej osób poważnie zastanawia się nad wyjazdem i spędzeniem świąt poza domem.

Rozważacie właśnie wyjazd na Wielkanoc 2019 w okolicy 21 kwietnia? Nie do końca jesteście przekonani, że spędzenie świąt w hotelu czy pensjonacie to dobre rozwiązanie dla Was? Pamiętajcie, nic na siłę, warto jednak spisać sobie pozytywne i negatywne strony takiego rozwiązania. Może się okazać, że tych "za" będzie zdecydowanie więcej niż "przeciw".

Wielkanoc poza domem - plusy i minusy

Jeżeli jesteście prawdziwymi tradycjonalistami i uwielbiacie kiedy na Wielkanoc zjeżdża się do Was cała rodzina, kiedy wspólnie możecie posiedzieć przy stole, porozmawiać, pośmiać się i powspominać, wyjazd niekoniecznie będzie dla Was. Jeśli jednak najważniejsza dla Was jest obecność bliskich, bez względu na miejsce i tradycje, warto pomyśleć o takim rozwiązaniu.

"ZA":

  • Komfort - nie musicie niczym się martwić. Obsługa hotelu zadba o wszystko.
  • Oszczędność czasu - przed świętami będziecie mogli odpocząć, nie musicie biegać po sklepach spożywczych, gotować, piec.
  • Więcej czasu dla bliskich - zamiast stać w kuchni, możecie poświęcić czas bliskim Wam osobom.
  • Zmiana otoczenia - wyjazd może być dla Was świetnym sposobem na naładowanie baterii. Zamiana otoczenia zawsze pomaga w zrelaksowaniu się.
  • Relatywnie niskie koszty - wyjazd na Wielkanoc wcale nie musi wiązać się z dużo wyższymi kosztami niż organizacja świąt w domu.

"PRZECIW":

  • Brak świątecznej atmosfery - tradycjonaliści mogą nie poczuć świątecznej atmosfery w hotelu czy pensjonacie.
  • Zdanie się na obsługę - w kwestii świątecznych potraw, tradycji będziecie musieli całkowicie zdać się na obsługę hotelu lub restauracji. To od nich będzie zależał wygląd Waszych świąt wielkanocnych. Jeśli to dla Was kłopot, poważnie zastanówcie się nad wyjazdem.

Po rozważeniu wszystkich pozytywnych i negatywnych kwestii związanych z wyjazdem na Wielkanoc, możecie zacząć rozglądać się za ofertami :-)

Oferty wyjazdów na Wielkanoc 2019

Poniżej uszeregowaliśmy oferty promocyjnych wyjazdów na Wielkanoc 2019 od najniższej do najwyższej ceny za dobę od osoby.

Wielkanoc poza domem 2019

Wielkanoc poza domem to strzał w dziesiątkę! Tym bardziej, że udało nam się znaleźć ofertę, gdzie za dobę od osoby w okresie świąt (na 3 noce dla 2 osób) zapłacicie tylko 70 zł w Hotelu Europa w Jastrzębiej Górze. W tym otrzymacie również śniadania i jeden seans w saunie.

Wielkanoc poza domem 2019

Wielkanoc w Zakopanem? Na portalu zniżkowym TravelDay.pl kupicie ofertę wyjazdu do Willi Regina. W cenie otrzymacie śniadania, a także uroczyste śniadanie wielkanocne oraz Tatrzańską Kartę Rabatową uprawniającą do wielu zniżek i rabatów.

Wielkanoc poza domem 2019

W ramach zakupionego grouponu na wyjazd na Wielkanoc do Ośrodka Wypoczynkowego Baśka w Krynicy-Zdrój otrzymacie, poza pełnym wyżywieniem, malowanie pisanek, szykowanie koszyczków wielkanocnych, śniadanie wielkanocne, a w Lany Poniedziałek także ognisko.

Wielkanoc poza domem 2019

Codzienne śniadania i obiadokolacje, a dodatkowo nielimitowany dostęp do siłowni, sauny oraz uroczyste śniadanie i obiad wielkanocny otrzymacie przy rezerwacji swojego pobytu w hotelu Albartos w Ustroniu-Morskim. Ośrodek położony jest zaledwie 300m od plaży, więc będziecie mogli wybierać się na wiosenne spacery. Oby pogoda dopisała! :-)

Uwielbiacie weekendowe wypady za miasto we dwoje? Kochacie wyjeżdżać poza sezonem całą rodziną? A może już teraz zaczynacie planować nie tylko Wielkanoc, ale również swój wakacyjny urlop? Więcej rabatów i zniżek na wycieczki, dłuższe wakacje, jarmarki wielkanocne oraz weekendy szukajcie poniżej.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close