logo

Wielkanoc poza domem - oferty wyjazdów dla całej rodziny z rabatami

13mar 2018

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Coraz więcej osób decyduje się na spędzanie swoich świąt poza domem. Jeżeli chcecie w tym roku zabrać całą swoją rodzinę na wielkanocny urlop i ten czas spędzić w górach czy nad morzem, wyszukaliśmy dla Was oferty wyjazdów z rabatami.

Reklama

Wielkanoc poza domem - czy warto?

Czy spędzanie swoich świąt poza domem to dobry pomysł? Oczywiście! Wyłącznie od Was zależy w jaki sposób i gdzie będziecie obchodzić Wielkanoc. Coraz więcej osób odchodzi od tradycyjnych form świętowania na rzecz wielkanocnych wyjazdów nad morze czy w góry. To nie wiąże się z rezygnacją z obchodzenia świąt w ogóle czy ucieczką od rodziny. Wielkanoc poza domem możecie spędzić w gronie najbliższych! Co na tym zyskujecie?

  • Komfort - możecie odpocząć, uciec od codziennych trosk, gotowania, sprzątania i wszystkich obowiązków związanych z przygotowaniami do Wielkanocy.
  • Oszczędność pieniędzy - być może jesteście zaskoczeni, ale tak! Wielkanocny wyjazd może okazać się tańszy, niż zakupy na wielkanocne śniadanie i obiad dla całej rodziny. 

Jeżeli Wy jesteście przekonani, że w tym roku chcecie wyjechać na Wielkanoc i spędzić święta poza domem, wyszukaliśmy dla Was oferty wyjazdów dla całej rodziny w różne zakątki Polski. Wszystkich rezerwacji dokonacie z rabatem!

Wielkanoc na wyjeździe z całą rodziną - oferty z rabatami

Morze czy góry? Wy gdzie spędzicie w tym roku swoje święta? :-) Bez względu na to, jaki kierunek wybierzecie, mamy dla Was oferty z rabatami.

-> Wielkanoc w Bieszczadach

Wielkanoc w Bieszczadach

Kochacie Bieszczady i chcecie spędzić w górach Wielkanoc? Na Grouponie znaleźliśmy dla Was ofertę wyjazdu za 1099 zł. W tej cenie otrzymacie zakwaterowanie na 3 noce dla 3 osób, śniadnia, obiadokolacje, świąteczne śniadanie, słodki bufet z ciastkami i wielkanocny koncert.

-> Wielkanoc na Podhalu

Wielkanoc w Tatrach

Jeżeli uwielbiacie Tatry o każdej porze roku, na Wielkanoc możecie wyjechać do niewielkiej, malowniczo położonej miejscowości Murzasichle. Za zakwaterowanie w Willi U Kantora na 3 noce dla 2 osób z wyżywieniem (śniadania, obiadokolacje) zapłacicie 580 zł. Dodatkowo w tej cenie otrzymacie także tradycyjne śniadanie wielkanocne ze święconką oraz pobyt dzieci do 4 roku życia gratis. Za starsze dziecko zapłacicie 65 zł za dobę z wyżywieniem.

-> Wielkanoc na Pomorzu

Wielkanoc na Pomorzu

A może Wielkanoc chcecie spędzić niedaleko Bałtyku? W serwisie Travelist znaleźliśmy dla Was bardzo atrakcyjną ofertę wyjazdu do miejscowości Mścice koło Koszalina. W cenie 1197 zł otrzymacie:

  • zakwaterowanie dla 2 osób na 3 noce w 3* Hotelu Verde,
  • pobyt dziecka do 2 lat gratis,
  • pobyt dzieci w wieku 3-14 lat - 80 zł za dobę ze świadczeniami,
  • wyżywienie: śniadania i obiadokolacje,
  • dodatkowe atrakcje na Wielkanoc,
  • nielimitowany dostęp do basenu, dwóch saun oraz jacuzzi.

A może zamiast wyjeżdżać na dłużej, chcecie wybrać się na przedświąteczną wycieczkę, dzięki której poczujecie atmosferę Wielkanocy? Mamy dla Was kupony rabatowe na wielkanocne jarmarki w Europie!

Wielkanocne jarmarki - kupony rabatowe

Jeżeli Wielkanoc chcecie spędzić w domu i obawiacie się, że na wyjeździe nie poczujecie świątecznej atmosfery, możecie wybrać się na przedświąteczną wycieczkę na jeden z jarmarków. Co prawda nie są one tak popularne, jak jarmarki bożonarodzeniowe, ale kupicie na ich lokalne wyroby i produkty rękodzielnicze.

Jarmarki wielkanocne kupony rabatowe

Mamy nadzieję, że wybrane przez nas oferty pomogą Wam podjąć ostateczną decyzję, dokąd wybrać się na Wielkanoc. Mimo że do świąt zostało jeszcze trochę czasu, już teraz w wielu sklepach z tej okazji skorzystacie z promocji. Przygotowaliśmy dla Was listę rabatów na Wielkanoc 2018!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close