logo

Wielkanoc poza domem - jedź i oszczędzaj

27mar 2014

Kategoria: Inspiracje | Autor: Anna Spychalska

2

Śniadanie w świąteczną Niedzielę, uroczysty obiad w Wielkanocny Poniedziałek, prezenty dla najmłodszych "od Zajączka", ciasta i ciasteczka: to tylko część wydatków, z jakimi przychodzi się zmierzyć każdemu, kto organizuje u siebie rodzinną Wielkanoc. A gdyby tak w tym roku zrezygnować z przygotowań i pojechać "na gotowe"? Świąteczny wypad nie musi oznaczać wydawania tysięcy złotych. Nie wierzysz? Przedstawiamy najlepsze, niedrogie oferty wyjazdów na Święta Wielkanocne.

Większość Polaków Wielkanoc spędzi w domu. Dla wielu osób wyjazdy świąteczne są wciąż pewnego rodzaju egzotyką, stojącą w opozycji do tego, do czego przywykliśmy: tygodniowe przygotowania, gotowanie, a potem siedzenie za suto zastawionym stołem. Osobom, którym choć raz przez myśl przemknęło, że z chęcią porobiłby w Święta coś więcej, niż tylko jadł, zalecamy poważne zastanowienie się nad wyjazdem. By ułatwić Wam decyzję i jednocześnie pokazać, że można wyjechać z całą rodziną na całe Święta za około 1000 zł z wyżywieniem, przedstawiamy Wam 3 wybrane przez nas oferty.

Wielkanoc w Sudetach

Na GoDealla.pl nie brakuje ofert wyjazdów wielkanocnych w różne części Polski. Jednak ta propozycja spodobała nam się wyjąkowo, zawiera bowiem wszystko co niezbędne w Święta. Ośrodek Sudety oferuje 5-dniowy pobyt dla 1 osoby za mniej niż pół ceny. Za 350 zł kupimy m.in. pełne wyżywienie, w skład którego w dni świąteczne wchodzi uroczyste śniadanie, obiad i kolacja, a także słodki bufet. Ponadto pensjonat proponuje wspólne przygotowywanie koszyczków wielkanocnych i wyjście z animatorem na Święcenie - ta opcja spodoba się zwłaszcza najmłodszym. Także dla nich przewidziano inną atrakcję: pogoń za wielkanocnym Zającem. 20 kwietnia możemy skorzystać z zabawy w ośrodku,a dzień później wybrać się na ognisko z pieczeniem kiełbasek. Chcąc skorzystać z tej oferty, czteroosobowa rodzina wyda 1350zł za 5-dniowy wyjazd z wyżywieniem i masą atrakcji. Cena wydaje się być naprawdę okazyjna w stosunku do oferowanych udogodnień.

Góry Świętokrzyskie: Wielkanoc w niskiej cenie

Kolejną ciekawą ofertę, tym razem w Górach Świętokrzyskich, przygotował Hotel Przedwiośnie. Za 3-6-dniowy wyjazd dla 2 osób z wyżywieniem, nielimitowanym dostępem do SPA oraz święconką i innymi atrakcjami zapłacimy od 599 zł (w zależności od wybranej opcji, cena ta zmienia się). Ta opcja spodoba się zwłaszcza osobom z dziećmi, bowiem pociechy do 3 lat nie płacą za pobyc wcale, zaś za starsze dzieci płacimy tylko część tego, co za dorosłego.

Na Święta nad morze

Pora na coś dla miłośników polskiego morza. Na travel.godealla.pl znajdziecie wiele destynacji turystycznych na Wielkanoc, naszą uwagę jednak przykuła zwłaszcza jedna oferta, dzięki której za 3 dni dla 1-4 osób z wyżywieniem i atrakcjami zapłacimy od 249 zł. Willa Białe Piaski, znajdująca się w Białogórze, oddaje do dyspozycji gości ogród z basenem letnim oraz saunę suchą. W okresie wielkanocnym turyści, którzy skorzystają z pobytu w Willi, będą mogli raczyć się specjalnie przygotowanymi świątecznymi posiłkami ( 3 dziennie).

Nie znalazłeś idealnego wyjazdu dla siebie?

Znalazłeś coś dla siebie? Super;) Jeżeli jednak żadna z przedstawionych ofert nie wzbudziła Twojego zainteresowania, nie rezygnuj jeszcze całkowicie z pomysłu wyjazdu na Wielkanoc. Zobacz, jakie inne wyjazdy krajowe mamy w ofercie:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close