logo

Wielka wyprzedaż w Media Markt - oszczędzisz nawet 500 zł!

27sty 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Według tradycji to solenizant powinien otrzymać prezent z okazji swoich urodzin, ale w przypadku Media Markt jest zupełnie odwrotnie! Jeden z największych sklepów ze sprzętem RTV i AGD z okazji swoich 18 urodzin organizuje wielką wyprzedaż, z której skorzystacie jeszcze do 2 lutego!

Reklama

18 urodziny Media Markt

Media Markt już od 18 lat jest w Polsce i z tej okazji od kilku miesięcy organizuje wielkie akcje promocyjne związane z wkroczeniem w dorosłość :-) Na GdziePromocja.pl mogliście przeczytać już o urodzinowych zniżkach na telewizory, laptopy, smartfony czy sprzęt kuchenny oraz rabatch 0%, które Media Markt oferowało swoim klientom. Od 26 lutego ruszyła wielka wyprzedaż, na której rabaty na wybrany sprzęt sięgają nawet 500 zł. To będą huczne urodziny :-) Ale my wiemy też, gdzie skorzystacie z promocji w dniu swoich urodzin. Przy zapisie do newslettera warto więc podawać datę swoich urodzin, ponieważ niektóre sklepy na pewno o Was nie zapomną w ten wyjątkowy dzień :-)

Wielka wyprzedaż Media Markt

Wielka urodzinowa wyprzedaż

Rabatami na wielkiej wyprzedaży w Media Markt jest objętych aż 12 kategorii produktowych, z których każdy znajdzie coś dla siebie:

A co kupicie z największymi rabatami i na czym oszczędzicie nawet 500 zł? Oczywiście tak wysoką zniżkę uzyskacie tylko w przypadku droższego asortymentu (monitory, laptopy czy telewizory).

Media Markt Wielka Wyprzedaż

I przy ich zakupie możecie oszczędzić nawet pół tysiąca. Ale wysokie rabaty czekają także na tych, którzy rozglądają się za nieco mniejszym i nieco tańszym sprzętem. Wśród najlepszych okazji znajdziecie żelazko Philips przecenione na 699 zł z 1049 zł czy szczoteczkę elektryczną OralB za 69 zł zamiast 89 zł.

Media Markt Wielka Wyprzedaż

Na skorzystanie z Wielkiej Wyprzedaży w Media Markt macie czas do 2 lutego! Ale mamy jeszcze całą listę promocji na sprzęt RTV i AGD dla spóźnialskich, którzy do końca trwania wyprzedaży w nie zdążą zrobić swoich zakupów.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close