logo

Wielka wyprzedaż na Aliexpress! Zagraj w grę i zgarniaj kupony rabatowe

21sie 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Zagraj w grę, zbieraj monety i zamień na kupony! Na wszystkich fanów chińskiego giganta Aliexpress.com czeka wielka wyprzedaż, a żeby było jeszcze taniej, zgarnij kilka kuponów!

Zakupy wysyłkowe są coraz bardziej popularne, a polski rynek podbija największy sklep wysyłkowy z Chin - Aliexpress.com o którym już kiedyś pisaliśmy w tym artykule. W ten weekend możemy otrzymać całkiem sporo kuponów zniżkowych, o ile lubimy grać w gry :) Do wykorzystania poprzez darmową aplikację mobilną podczas wielkiej wyprzedaży (również dostępnej przez aplikajcę)

 

Zbieraj monety i zgarniaj kupony

Od 20 do 24 sierpnia:

Akcja nie trwa długo, więc warto się pospieszyć. Co należy zrobić, aby uzbierać nawet $50 zniżki? Po pierwsze musimy się zarejestrować na Aliexpress i ściągnąć aplikację mobilną. Teraz wystarczy tylko zagrać w Coin Rush, a następnie możemy dodawać produkty do naszej karty. Zapłacimy za nie nawet $50 mniej - oczywiście kwota zależy od tego, ile monet nazbieramy. Zasady gry zostały dokładnie wyjaśnione w instrukcji. W skrócie: gra polega na tym, aby w 30 sekund uzbierać jak najwięcej monet.


Pamiętajmy, że mogą pomagać nam znajomi i również grać zbierając dla nas monety, ale warunkiem jest to, że muszą być zarejestrowanymi użytkownikami Aliexpress.com. Uzbierane monety zamienią się na kupony zniżkowe na koncie użytkownika. Jaki jest przelicznik?

  • 100 monet to kupon o wartosci $1, zaś transakcja powinna opiewac na min. $10
  • 300 monet to $3 przy zakupach za min $25
  • 500 monet to $5 zniżki przy zakipach za min $39
  • 1000 monet to $10 zniżki przy zamówieniu za $69
  • 3000 monet to $30 zniżki przy zamówieniu za $139
  • 5000 monet to aż 50$ zniżki przy zakupach za min. $199

Zniżki przysługują na jedną transkację - nie może to być pełen koszyk zakupów. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

 

Od 20 do 25 sierpnia:

Ściągając aplikację na swój telefon dostaniemy $4 zniżki do wykorzystania na pierwsze zamówienie podczas trwającej wyprzedaży.

W tym samym czasie (jeden dzień krócej, bo do 24 sierpnia) możemy również kupić kupony, które są warte nawet $200 - a my zapłacimy za nie o wiele mniej. Jest to możliwe wyłącznie przez aplikację mobilną dostępną do pobrania na stronie.
Co 3 godziny kupony są wyprzedawane i na ich miejsce wrzucane są nowe.

Wielka wyprzedaż przez aplikację mobilną

25 sierpnia na Aliexpress.com będziemy mogli wziąć udział w wielkim zakupowo-zniżkowym szaleństwie. Oprócz wyprzedaży podczas której miliony produktów będą kosztować nawet 50% taniej, możemy zaoszczędzić jeszcze więcej. Wydając $39 dostaniemy 4$ zniżki, przy zakupach za $99 otryzmamy $10, zaś jeżeli poszukimy się na coś za min $199 - zgarniemy $20.

W efekcie podczas całego weekendu z Aliexpress możemy zaoszczędzić na zakupach do $220!

Wszystkim życzymy powodzenia i... lecimy zbierać monety :)

Jeżeli szukasz innych zniżek w sklepach wysyłkowych, to sprawdź tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close