logo

Wielka wyprzedaż do -80% w Leroy Merlin

09sie 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Zbliżający się koniec sezonu letniego zwiastuje powolne zakończenie przecen w znanych sieciówkach odzieżowych. Ale właśnie teraz, największe obniżki rozpoczną się w sklepach budowlanych, które będą wyprzedawały swój asortyment żeby ustąpić miejsca nowej ekspozycji. W Leroy Merlin wystartowała właśnie wielka wyprzedaż do -80%. Jakie produkty kupicie w promocji?

 

Reklama

Każda branża rządzi się swoimi prawami. Kiedy my jeszcze chodzimy w płaszczykach i botkach, na sklepowych witrynach królują już zwiewne, letnie sukienki, stroje kąpielowe czy sandałki. Letnie wyprzedaże w znanych sieciówkach odzieżowych rozpoczynają się zazwyczaj w połowie czerwca, dlatego właśnie sierpień to ten moment, kiedy sezonowe przeceny powoli kończą się u największych marek. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w przypadku wyprzedawania asortymentu w sklepach budowlanych. Tam wyprzedaże startują zazwyczaj dopiero pod koniec sezonu letniego i oznaczają wielkie czyszczenie magazynów żeby zwolnić miejsce na całkowicie nowe produkty. Z takiej wyprzedaży skorzystacie właśnie w Leroy Merlin, gdzie czekają na Was zniżki sięgające nawet 80%.

Wyprzedaż do -80% w Leroy Merlin

Ze wszystkich okazji w ramach corocznej, letniej wyprzedaży w Leroy Merlin skorzystacie do 22 sierpnia na stronie online oraz w sklepach stacjonarnych Leroy Merlin w Polsce (jednak tam asortyment wyprzedażowy może się nieco różnić). Jedyny minus jest taki, że niestety nie możecie kupić przecenionych produktów w e-sklepie z odbiorem w salonie stacjonarnym, dlatego jeśli już zdecydujecie się na zakupy online, najlepiej dobrze się obkupcie żeby kilka razy nie płacić za przesyłkę :-) A co ciekawego uda Wam się dostać w promocji? Oczywiście wybraliśmy dla Was najbardziej przecenione produkty, na których oszczędzicie najwięcej.

Nawet 400 zł taniej na wybrane produkty

1. Reflektor LED (4 źródła światła) za 129 zł zamiast 289 zł - OSZCZĘDNOŚĆ 160 zł:

2. Żyrandol za 99 zł zamiast 199 zł - OSZCZĘDNOŚĆ 100 zł:

3. Parasol ogrodowy (300 x 400 cm) za 1199 zł zamiast 1597 zł - OSZCZĘDNOŚĆ 398 zł:

4. Wiertarko-wkrętarka litowo-jonowa za 499 zł zamiast 699 zł - OSZCZĘDNOŚĆ 200 zł:

5. Zasłona 140 x 280 cm na przelotkach za 29,90 zł zamiast 79,90 zł - OSZCZĘDNOŚĆ 50 zł:

6. Poduszki:

7. Płytki mozaika szklana za 9,99 zł zamiast 21,95 zł - OSZCZĘDNOŚĆ 11,96 zł:

Te produkty są naprawdę mocno przecenione, a to tylko kilka przykładów okazji z wielkiej wyprzedaży w Leroy Merlin. Po więcej zaglądajcie na stronę. Jeśli musicie wyposażyć swoje wnętrze w nowe dodatki, szukacie tanich materiałów budowlanych lub mebli do ogrodu - teraz macie idealny preteks żeby wreszcie wybrać się na zakupy :-) W jakich jeszcze sklepach w najbliższym czasie kupicie taniej sprzęt do domu, dodatki i akcesoria?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close