logo

Wielka promocja w drogerii Hebe: 40% zniżki na produkty makijażowe GOSH, Revlon, Misslyn, Bell.

27mar 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

1

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich kobiet, które korzystają z kosmetyków do makijażu! W drogerii Hebe od 27 do 29 marca wszystkie produkty kolorowe wybranych marek kupiny ze zniżką 40%!

Okazja do oszczędzania jest naprawdę atrakcyjna. Firmy, których kosmetyki można nabyć w Hebe w promocyjnych cenach są doceniane przez kobiety w każdej szerokości geograficznej.

Dostępność marek w promocji w poszczególnych Drogeriach Hebe możesz sprawdzić na https://www.drogeriahebe.pl/sklepy.

Produkty kosmetyczne GOSH Cosmetics są sprzedawane w 75 krajach na całym świecie, gdzie zarówno konsumentki jak i specjaliści branży kosmetycznej docenili produkty marki nagradzając je licznymi nagrodami: Oskar Kosmetyki, Qultowy Kosmetyk, Doskonałość Roku Twojego Stylu, Laur Klienta, Perła Rynku Kosmetycznego.

Revlon to znana i ceniona marka kosmetyczna pochodząca zza oceanu. Jej historia zaczęła się w USA od jednego produktu - lakieru do paznokci. Dzisiaj jako ambasadorki marki występują m.in. Hally Berry czy Jessica Alba.

Misslyn to marka dostępnych w naszym kraju kosmetyków należących do niemieckiego koncenu Artdeko. Misslyn znany jest głównie z lakierów do paznokci i produktów do ich pielęgnacji oraz sztucznych rzęs.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close