logo

Wielka promocja PLL LOT - lataj taniej do końca 2017 roku!

10sty 2017

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Nowy Rok co prawda dopiero się rozpoczął, ale Polskie Linie Lotnicze LOT mają dla Was promocje na loty w dwie strony z bagażem. Swoją podróż w promocji będziecie mogli odbyć aż do końca 2017 roku!

Reklama

Promocje na bilety lotnicze zawsze cieszą się duzym zainteresowaniem. Coraz częściej i coraz chętniej podróżujemy, a najszybszym środkiem transportu jest oczywiście samolot. Dlatego tak dużo osób na wieść o obniżkach cen wybranych linii lotniczych od razu "rzuca" się na promocje. Nic dziwnego! Tym bardziej, jeśli promocja dotyczy nie tanich linii lotniczych, a PLL LOT!

2017 rok w promocji PLL LOT

Wielka promocja LOT 2017

LOT ogłosił swoją wielką promocję na bilety lotnicze, które kupicie już za 199 zł (w obie strony z bagażem rejestrowanym 23 kg). W niższej cenie zarezerwujecie loty po Europie, Azji i Ameryce Północnej, łącznie aż kilkadziesiąt kierunków! Niższe ceny będą obowiązywały jeszcze do 17 stycznia, a zarezerwujecie je TUTAJ. Poniżej wybraliśmy dla Was kilka naprawdę świetnych okazji, które wpadły nam w oko.

Wylot z: Przylot do: Cena od:
Warszawa Wilno 199 zł
Warszawa Budapeszt 299 zł
Warszawa Paryż 349 zł
Warszawa Barcelona 379 zł
Warszawa Wenecja 449 zł
Warszawa Madryt 549 zł
Warszawa Stambuł 699 zł
Warszawa Moskwa 699 zł
Gdańsk Pekin 1799 zł
Gdańsk Nowy Jork 1899 zł
Gdańsk Tokio 2099 zł

Pamiętajcie, że podane ceny zawierają już lot tam i z powrotem oraz bagaż rejestrowany. Dodatkowo, tańsze bilety zarezerwujecie także na wyloty z innych lotnisk: Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Szczecina, Poznania, Rzeszowa i Katowic.

Jak zarezerwować tańszy bilet?

Chcąc skorzystać wielkiej promocji LOT i kupić tańszy bilet na wybrany lot wystarczy, że skorzystacie z wyszukiwarki dostępnej na tej stronie:

Wielka promocja LOT 2017

Pamiętajcie tylko żeby wybrać jeden z kierunków objętych zniżką oraz czas podróży w terminie od 10 lutego do końca 2017 roku (31.12.2017). Po wpisaniu odpowiednich parametrów zostaniecie przekierowani na stronę, gdzie będziecie mogli zobaczyć ile dokładnie zapłacicie za bilet w wybranym przez siebie czasie.

Jak tanie spanie, to tylko tutaj!

Kupno biletów lotniczych to dopiero początek sukcesu. Bardzo często rezerwujemy loty spontanicznie pod wpływem promocji takich jak ta. Później wypadałoby pomyśleć jeszcze o noclegu. Jeżeli tam, dokąd lecicie, nie macie rodziny i znajomych, którzy Was przenocują, to możecie być zmuszeni do wydania naprawdę dużych pieniędzy na pobyt w hotelu czy hostelu. Jeśli zależy Wam na obniżeniu kosztów wyjazdu do minimum, poszukajcie swojego noclegu na GoDealli. Wystarczy, że w wyszukiwarce wpiszecie miasto, do którego się udajecie i wybierzecie opcje dodatkowe, które Was interesują, a tanie oferty same Wam się pokażą i z pewnością będziecie mieli z czego wybierać :-)

Promocja PLL LOT to dobra okazja żeby zwiedzić wybrane miejsca w Europie, Azji czy Ameryce Północnej, ale mamy dla Was również zniżki na podróże po naszym pięknym kraju! :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close