logo

Wielka promocja biletów LOT! Ceny już od 199 zł w dwie strony!

11sty 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły wielką promocję na przeloty w 2018 roku! Ceny biletów w dwie strony zaczynają się już od 199 zł. Zniżkami są objęte również loty międzykontynentalne, łącznie ponad 60 kierunków! A Wy, dokąd polecicie w ramach promocji LOT?

Reklama

Co tydzień w środę Polskie Linie Lotnicze LOT organizują Szaloną Środę rabatów. W tym jednym dniu w tygodniu loty na wybranych kilku trasach możecie kupować w mocno obniżonych cenach. Tym razem, zamiast Szalonej Środy, LOT ma dla Was coś znacznie lepszego! Wielką promocję na początek Nowego Roku!

Promocja na loty w 2018 roku

Polskie Linie Lotnicze LOT promocja

Loty po Europie i międzykontynentalne, ponad 60 różnych kierunków w cenach już od 199 zł w dwie strony - z takiej promocji Polskich Linii Lotniczych LOT będziecie mogli skorzystać jeszcze do 23 stycznia. Promocja ta obejmuje przeloty w 2018 roku w terminach od 12 lutego do 15 grudnia. To duża rozpiętość czasowa, dzięki temu w niższej cenie będziecie mogli kupić bilety lotnicze na weekendową podróż, służbowy wyjazd czy wakacje. Na pewno jesteście ciekawi, jakie kierunki podlegają obniżce? Poniżej kilka z nich.

Kierunek Cena od
Poznań - Tel Awiw 259 zł
Warszawa - Tallinn 349 zł 
Warszawa - Londyn 379 zł
Warszawa - Barcelona 399 zł 
Warszawa - Paryż 409 zł 
Warszawa - Madryt 499 zł 
Warszawa -  Moskwa 599 zł 
Gdańsk -  Pekin 1769 zł 
Warszawa - Nowy Jork - wszystkie lotniska 1799 zł 
Warszawa -  Tokio 2199 zł 

To tylko 10 ze wszystkich ponad 60 kierunków objętych promocją LOT. Pozostałe możecie sprawdzić bezpośrednio na stronie wielkiej promocji. Jeżeli marzyliście o tym, żeby na własne oczy zobaczyć Wieżę Eiffla, Statuę Wolności, Big Bena lub inne zabytki, dzięki promocji LOT marzenia mogą być nieco tańsze :-)

Jak zarezerwować przelot w promocji?

Jeśli chcecie skorzystać z najnowszej promocji PLL LOT, wystarczy tylko, że wejdziecie na stronę akcji i przy promocyjnym kierunku, który chcecie zarezerwować w niższej cenie, klikniecie na przycisk "Sprawdź":

PLL LOT promocja

Dzięki temu w wyszukiwarce lotów automatycznie ustawi się kierunek objęty promocją. Wy będziecie musieli tylko podać daty swojej planowanej podróży (pamiętajcie, że promocja dotyczy podróży w terminie 12.02-15.12) oraz liczbę pasażerów:

PLL LOT promocja

Później zostaniecie przekierowani na stronę z konkretnymi propozycjami terminów wylotów. Tam też będziecie mieli podgląd cen. Co dalej? Wystarczy zarezerować bilet na swoją podróż marzeń! :-)

Do pełni szczęścia będzie Wam brakowało jednak jeszcze kilku rzeczy. Kupno biletów lotniczych to pierwszy i najważniejszy krok, ale musicie przecież mieć gdzie spać! Na GoDealli wyszukacie hotele w niższej cenie. Co jeszcze przyda Wam się przed wyjazdem? Walizka! Znaleźliśmy dla Was promocje na bagaż.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close