logo

Wielka Loteria Złote Dni Auchan! Do wygrania wycieczki, auta i iPhone!

12paź 2017

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Egzotyczna wycieczka na Kubę, nowy samochód lub iPhone 7? To wszystko jest na wyciągnięcie ręki! Weź udział w Wielkiej Loterii Złote Dni Auchan i wygraj jedną z atrakcyjnych nagród! Jak zgarnąć wycieczkę lub nowe auto?

Reklama

Kto nie chciałby dostać nowego samochodu lub wycieczki w dowolne miejsce o wartości 13 tysięcy złotych? Chyba nie ma takich osób :-) A teraz to wszystko jest naprawdę na wyciągnięcie ręki. Robiąc codzienne zakupy w dowolnym stacjonarnym sklepie: Auchan, Silmpy Market, Moje Auchan bądź w sklepie internetowym Auchan Direct za minimum 20 zł możecie wziąć udział w Wielkiej Loterii Złote Dni Auchan i grać o jedną z naprawdę atrakcyjnych nagród!

Zasady loterii

Żeby dołączyć do Wielkiej Loterii Złote Dni Auchan i wziąć udział w losowaniu nagród musicie:

  1. zrobić zakupy w dowolnym stacjonarnym sklepie: Auchan, Silmpy Market, Moje Auchan bądź w sklepie internetowym AuchanDirect za minimum 20 zł i zachować dowód zakupu
  2. najpóźniej do 30.10 zarejestrować dowód zakupu na stronie www.loteria.auchan.pl poprzez formularz:

Wielka loteria Złote Dni Auchan

Prawidłowo uzupełniony formularz weźmie udział w najbliższym losowaniu nagród. 

WAŻNE:z loterii wykluczone są produkty alkoholowe - w tym piwo bezalkoholowe, wyroby z tytoniu, e-papierosy, pojemniki z płynem nikotynowym lub rekwizyty tytoniowe, leki, zakłady i kupony innych loterii lub gier, w szczególności Lotto, zakup kart/doładowań telefonicznych typu pre-paid, kart przedpłaconych/bonów podarunkowych, transakcje z

apłaty za indywidualne rachunki, raty kredytu/pożyczki, a także zapłata za dostawę.

Pamiętajcie więc, że jeśli chcecie wziąć udział w loterii i grać o jedną z nagród, produkty wymienione powyżej nie mogą znaleźć się na dowodzie zakupu, który zarejestrujecie żeby dołączyć do akcji. A co dokładnie możecie grać? :-)

Nagrody Wielkiej Loterii Złote Dni Auchan

Wielka loteria Złote Dni Auchan

Każde losowanie, a będzie ich łącznie aż 21, to szansa żeby wygrać:

  • 1x samochód osobowy PEUGEOT 208 
  • 1x wycieczka na Kubę lub dowolnie wybrane miejsce z Katalogu Neckermann Podróże o wartości 13 000 zł
  • 1x iPHONE 7, 32 GB

Ostatnie losowanie odbędzie się 31 października! Codziennie (poza sobotami i niedzielami) macie więc szansę żeby zgarnąć zupełnie nowy samochód osobowy lub egzotyczną wycieczkę w wybrane przez siebie miejsce! Każdy paragon zwiększa Wasze szanse, jeśli więc macie do zrobienia większe zakupy, lepiej rozdzielcie je na kilka mniejszych paragonów (za min. 20 zł) i zarejestrujcie osobno każdy dowód zakupu. Pamiętajcie tylko żeby go zachować, bo nie znacie dnia ani godziny... a może to właśnie Wy będziecie szczęśliwcami, którzy odbiorą telefon z gratulacjami! Tego Wam oczywiście życzymy! :-)

A na pocieszenie...

Zasady każdego konkursu i loterii są nieubłagane. Ktoś musi wygrać, ktoś inny odejść z niczym. Mamy jednak dla Was spis rabatów, który z pewnością poprawi Wam humor nawet jeżeli nie uda Wam się zgarnąć jednej z nagród od Auchan! Z tych zniżek mogą skorzystać wszyscy!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close