logo

Wielka loteria PizzaPortal: wygraj 10 000 zł!

08gru 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

PizzaPortal ma do rozdania ponad 600 nagród! Do zgarnięcia są vouchery do wykorzystania w PizzaPortal, iPhone 8, a w wielkim finale aż 10 000 zł! Jak wziąć udział w loterii?

Reklama

Jeden z Waszych ulubionych portali, dzięki któremu zamówicie jedzenie online, wystartował właśnie z loterią, w ramach której do wygrania jest ponad 600 nagród, a w tym iPhone 8 oraz 10 000 zł! Zobaczcie, jak wziąć udział w loterii i grać o vouchery oraz nagrodę finałową.

Zasady loterii

PizzaPortal loteria

Żeby wziąć udział w loterii, wystraczy tylko zamówić na PizzaPortal swoj ulubione jedzenie za min. 30 zł (koszt dostawy nie wlicza się do kwoty zamówienia) i zgłosić swój udział poprzez formularz dostępny na stronie:

PizzaPortal loteria

W formularzu musicie podać swoje dane: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail i numer zamówienia. Każdorazowo wydane 30 zł to jeden los, który może wziąć udział w loterii (nie ma limitu dotyczącego zgłoszeń). Ale możecie otrzymać dodatkową szansę zdobycia jednej z nagród. Wystarczy tylko, że zaznaczycie checkbox ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Zgłoszenia są przyjmowane do 14 stycznia 2018.

Rozdanie nagród

PizzaPortal loteria

PizzaPortal przewidziało w loterii aż 605 nagród, w tym 600 voucherów o wartości 10 zł każdy do wykorzystania na zamówienie w PizzaPortal, 4 iPhone 8 64GB oraz nagrodę główną - 10 000 zł!

Losowanie voucherów odbywa się każdego dnia, codziennie więc macie szansę zgarnięcia bonu o wartości 10 zł do PizzaPortal. Losowanie zwycięzcy, który otrzyma nagrodę finałową w postaci 10 000 zł, odbędzie się 24 stycznia 2018 w godzinach 10:00-16:00. Szczegółowy harmonogram losowania nagród znajdziecie w regulaminie loterii.

Trzymamy kciuki i życzymy Wam powodzenia! Pochwalcie się z nami w komentarzach, czy udało Wam się zgarnąć jedną z nagród! A jeśli chcecie wrzucić coś na ząb, wiemy, gdzie zrobicie to taniej! :-)

Kupony rabatowe na jedzenie

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close