logo

Wielka loteria Lidla! Do wygrania warsztaty kulinarne i bony o łącznej wartości miliona złotych

31mar 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Przed Świętami Bożego Narodzenia cała Polska oszalała na punkcie zbierania naklejek za zakupy w Lidlu. Za zebranie 6 naklejek otrzymać było można książkę kucharską z przepisami Karola Okrasy i Pascala Brodnickiego. Nadchodzi Wielkanoc i także tym razem Lidl przygotował dużą akcję dla swoich klientów.

Tym razem promocja tej popularnej sieci sklepów to "Warszaty z Mistrzami". Każdy, kto zrobi w Lidlu zakupy, także te świąteczne, za kwotę min. 50 złotych otrzyma przy kasie specjalną zdrapkę, która może zapewnić jedną z przewidzianych nagród. Wśród nich są:

- 100 wejściówek na warsztaty kulinarne z Mistrzami, prowadzone przez Pascala Brodnickiego, Karola Okrasę i Pawła Małeckiego, którzy podzielą się sekretem swojego kuchennego mistrzostwa. Zwycięzcy spędzą dzień w Warszawie, pełen kulinarnych wrażeń. Każdemu uczestnikowi warsztatów zostanie zapewniony nocleg w hotelu, a także pokrycie kosztów dojazdu do kwoty 356,70zł brutto

- 20 tysięcy bonów na zakupy o łącznej wartości miliona złotych, każdy z nich o wartości 50 złotych.

Zdrapkowa akcja promocyjna Lidla trwa od 31 marca do 19 kwietnia 2014. Jest ona idealnym powodem, dla którego warto pomyśleć o zrobieniu przedświątecznych zakupów właśnie w tym dyskoncie. Bo skoro i tak musimy wydać pieniądze, by przygotować świąteczne smakołyki, dlaczego nie dołozyć do tego elementu zabawy i nie grać o dodatkowe fundusze na zakupy?;)

Wielkanoc z Lidlem

Zbliżające się Święta Wielkanocne zapowiadają także aktualne gazetki promocyjne Lidla. Wśród nich znajdziemy produkty, z którymi wielkanocne wypieki będą cieszyć nie tylko podniebienie, ale także oczy.

Przygotowując świąteczne potrawy, nie da przecenić się roli dobrego sprzętu kuchennego. Od poniedziałku 31 marca w Lidlu dostępne są artykuły, które ułatwią nam przygotowanie posiłków. Wśród prawdziwych hitów: blender 600W z akcesoriami za 88zł. Każdy, kto choć trochę interesuje się gotowaniem wie, ze ta cena jest wyjątkowo atrakcyjna.

Wielkanoc to oczywiście nie tylko jedzenie;) O nastrój w domu pomogą nam zadbać dekoracyjne drobiazgi, które także od 31 marca znajdziemy w Lidlu. Szablony do rysowania ( 9,99 zł/sztuka), farby do jajek ( 4,99zł/op.), błyszczące flamastry (12,99zł/5 szt) lub dziurkacze z motywem świąteczno-wiosennym (54,90zł) ucieszą zwłaszcza najmłodszych.

Jakość za nieduże pieniądze

Lidl jest uważany za sklep, który sprzedaje jakościowe artykuły spożywcze. Opinia ta dotyczy także produktów z akcji promocyjnych. Stosunkowo niska cena jest wystarczającą zachętą dla wielu Polaków, którzy po wejściu nowego towaru do Lidla pośpiesznie ustawiają się przed sklepem, by być pewnym, że załapią się na artykuły w atrakcyjnej cenie. Jeżeli nie chcesz, aby jakakolwiek dobra okazja Cię ominęła, wchodź na GoDeallę i sprawdzaj zawsze aktualne promocje w Lidlu.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close