logo

Wielka loteria: Biedronka, Hebe, Media Markt, Saturn, Lukoil, Selgros!

04lut 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Weź udział w loterii "Przesiądź się na kartę" - czyli płać kartą, rejestruj swoje transakcje i wygrywaj nagrody w postaci samochodu lub iPada! Szczegłowe zasady loterii znajdziecie w naszym artykule.

Reklama

Chcesz wygrać samochód lub iPada? To bardzo proste! Wystarczy, że będziesz płacił kartą i rejestrował swoje transakcje ;-) Na początku jednak chcielibyśmy zaznaczyć, że udział w akcji biorą naprawdę duże marki:

To właśnie w tych sklepach możesz dokonywać zakupów i płacić za nie kartą płatniczą, a dzięki temu masz szansę na wygranie wyjątkowych nagród.

Nagrodą w loterii jest:

  1. 42 samochody Ford Focus Trend
  2. 168 tabletów iPad mini 4

Zasady loterii

Przejdźmy jednak do bardzo ważnej kwestii, czyli warunków, które musi spełnić Uczestnik loterii, żeby mieć szasnę na wygranie nagród. Wystarczy:

  1. Dokonać traksancji kartą VISA lub MasterCard w terminie 29.01-12.03.2016 r.
  2. Zachodaj dowód płatności kartą
  3. Zarejestrować zakup na www.zakupybezgotowki.pl

Bardzo dobra wiadomość jest taka, że w loterii można zgłosić dowolną liczbę dowodów płatności kartą. Pamiętajcie, że dowód płatności to potwierdzenie wydrukowane w sklepie. Paragon, rachunek, ani faktura nie stanowią dowodu dokonania transakcji kartą!Za każdą dokonaną transakcję Uczestnikowi zostaje przyznany jeden los. Za każde kolejne wydane 10 zł otrzymujesz los więcej. Za 10 zł otrzymasz jeden los, za 20 zł dwa losy, za 30 zł trzy losy, itd.

Regulamin akcji znajdziecie TUTAJ.

Zrób sobie prezent

Loteria trwa do 12 marca 2016 roku. To idealna okazja na sprawienie sobie naprawdę wyjątkowego prezentu. Nie czekajcie i już dziś weźcie udział w loterii! Zobaczcie także inne prezenty, które otrzymacie przy zakupach. Wiele sklepów oferuje na co dzień korzystne rozwiązania - nie musicie mieć wiele szczęścia, żeby otrzymać coś za darmo:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close