logo

Wi-Fi za darmo od Coca-Coli

13sie 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

1

W swojej nowej kampanii reklamowej Coca-Cola zachęca do wyznawania uczuć za pomocą słynnych cytatów z piosenek. Częścią akcji promocyjnej jest udostępnienie darmowego internetu w 11 polskich miastach.

Coca-Cola znana jest z ciekawych akcji promocyjnych, które potrafią skutecznie przyciągnąć uwagę. Nie inaczej jest tym razem - na 35 citylightach (rodzaj podświetlanego bilbordu) w 11 dużych miastach w Polsce zamontowano urządzenia, które umożliwiają darmowy dostęp do Internetu. Wystarczy podłączyć się do sieci Wi-Fi o nazwie "Coca-Cola Free Wi-Fi" i obejrzeć film, który pojawi się zaraz po połączeniu ze wspomnianą siecią. Automatycznie otworzy się strona www.powiedztopiosenka.pl.

W jakich miastach znajdziemy darmowe Wi-Fi Coca-Coli? W Łodzi, Szczecinie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu i na Górnym Śląsku. Akcja potrwa do końca sierpnia.

Chcesz więcej?

Na blogu Gdziepromocja.pl zawsze piszemy o ciekawych akcjach i promocjach. Wchodź regularnie i sprawdzaj, co możesz wygrać, dostać za darmo, lub kupić z dużą zniżką;)Żródła zdjęć: https://www.powiedztopiosenka.pl/intro/

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close