logo

Weź udział w konkursie Reebok i wygraj zestaw za ponad 700 zł!

15gru 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Koniec roku dopiero się zbliża, ale Wy już macie swoje sportowe postanowienia na rok 2017? Podzielcie się nimi biorąc udział w konkursie Reebok i grajcie o jeden z 10 zestawów do biegania, każdy o wartości powyżej 700 zł!

Reklama

"Święta Świętami, ale forma sama się nie zrobi" - tak możemy przeczytać na stronie konkursu Reebok. Co prawda to prawda :) Każdy z nas chyba zna to uczucie kiedy już absolutnie nic nie może zmieścić, ale przecież są święta! Jak więc można odmawiać sobie tradycyjnych potraw, które w większości zjadamy tylko w tym czasie? A potem niestety... waga w górę. Jeśli Wy już wiecie, jakie sportowe cele chcecie osiągnąć w 2017 roku, bez względu na to czy będzie to bieg w maratonie, treningi na siłowni 4 razy w tygodniu czy inne wyzwanie, podzielcie się swoimi planami z marką Reebok!

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Wejdź na stronę fitness.reebok.pl
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy
  3. W 1 zdaniu opisz swój sportowy cel na 2017 rok

Formularz zgłoszeniowy zawiera tylko Wasze podstawowe dane i nie jest skomplikowany, więc wypełnienie go zajmie Wam tylko kilka chwil. Macie czas do 21 grudnia!

Konkurs Reebok

-> REGULAMIN konkursu

Nieco dłużej powinniście pomyśleć nad swoim sportowym celem, którego opisanie wyłącznie w 1 zdaniu może być bardzo trudne. Zastanówcie się przez chwilę, co byłoby dla Was prawdziwym sportowym wyzwaniem w 2017 roku i co pomoże Wam w osiągnięciu swojego celu. Być może już macie w głowie pomysł :) ?

Nagrody w konkursie Reebok

Zwycięzców wybierze (najpóźniej do 23 grudnia) Organizator konkursu, który wyróżni 10 najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Ich autorzy otrzymają pełen zestaw ubrań marki Reebok złożony z następujących elementów:

Dla mężczyzn:

Konkurs Reebok nagrody

  • koszulka Reebok One Series Running Long Sleeve o wartości 199 złotych
  • legginsy Running Essentials Long o wartości 179 złotych
  • buty Reebok One Distance 2.0 o wartości 329 złotych

Łączna wartość jednego zestawu: 707 zł

Dla kobiet:

Reebok konkurs

  • koszulka Reebok One Series Running Activchill Long Sleeve o wartości 199 złotych
  • legginsy Running Essentials o wartości 199 złotych
  • buty Reebok One Distance 2.0 o watości 329 złotych

Łączna wartość jednego zestawu: 727 zł

Inne sportowe promocje

Do zestawu, który macie szansę wygrać w konkursie Reebok, na pewno przydadzą Wam się również sportowe gadżety: naramienne etui na telefon czy składany plecak.

Sportowe akcesoria

Jeśli nie chcecie czekać do 23 grudnia na ogłoszenie wyników i już teraz musicie skompletować swój sportowy zestaw do ćwiczeń lub w prezencie świątecznym chcecie obdarować osobę, dla której sport jest całym życiem, skorzystajcie z innych zniżek na odzież, obuwie i akcesoria.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close