logo

Weź udział w konkursie Purina i skorzystaj z kocich promocji!

14lis 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Kociarzu! Podejmij wyzwanie z Purina One, wygrywaj nagrody dla swojego pupila i zobacz różnicę w stanie zdrowia swojego kota. Sprawdź, jakie nagrody możecie wygrać razem ze swoim kocim przyjacielem i skorzystaj z wielu zniżek dla pupila!

Reklama

Jeśli jesteście właścicielami pięknych kociaków, które mają przynajmniej rok i chcecie im sprawić kilka prezentów, to koniecznie powinniście wziąć udział w wyzwaniu Puriny. Dlaczego? Co tydzień aż 3 osoby mogą wygrać:

  • zapas karmy Purina One Adult
  • bon na zakup akcesoriów dla kota w partnerskim sklepie internetowym wskazanym przez Organizatora w chwili ogłoszenia wyników akcji – każdy o wartości 150 zł
  • gadżety od marki Purina One (miska dla kota, trebka na karmę dla kota)

Do trzeciego dnia tygodnia następującego po tygodniu konkursowym w aktualnościach na stronie kociarze.pl zostanie opublikowana lista trzech laureatów, którzy w danym tygodniu zdobędą kocie nagrody. Poza tym, na sam koniec wielkiego testowania zostaną wyłonione 3 osoby, które zdobędą nagrody główne.

Jak podjąć kocie wyzwanie?

Purina wyzwanie

Pierwszym krokiem, jaki musicie spełnić, jest rejestracja na stronie kociarze.pl. Wypełnijcie krótki formularz zgłoszeniowy poprzez podanie swoich podstawowych danych oraz danych kota. Rejestracji możecie dokonać do 28 listopada, a cała akcja potrwa do 18 grudnia. W tym czasie będziecie musieli dzielić się z Puriną informacjami o stanie zdrowia Waszych kociaków. Po zakończeniu wyzwania spośród użytkowników biorących udział w akcji organizatorzy najpóźniej do 21 grudnia wyłonią dwunastu laureatów konkursu, w którym nagrodami są:

  • zapas karmy Purina One Adult
  • bon na zakup akcesoriów dla kota w partnerskim sklepie internetowym wskazanym przez Organizatora w chwili ogłoszenia wyników akcji – każdy o wartości 500 zł
  • gadżety od marki Purina One (miska dla kota, torebka na karmę dla kota, kanapa dla kota)

Poza tym macie jeszcze szansę na otrzymanie bonów o wartości 300 zł, karm dla kota i gadżetów, ponieważ organizatorzy zastrzegli sobie prawo do przyznania dodatkowych wyróżnień w konkursie. Wszystkie szczegóły dotyczące akcji oraz dokładne daty publikacji zwycięzców znajdziecie w REGULAMINIE.

Akcja Purina One wydaje się naprawdę ciekawa, szczególnie dla Waszych kocich przyjaciół, ale żeby coś wygrać, trzeba się nieźle natrudzić. Rejestracja na stronie to tylko podstawowy krok, później czekają Was 3 intensywne tygodnie, w których będziecie musieli dzielić się z Puriną różnicą w stanie zdrowia swojego kota, dodawać wpisy na blogu, który zostanie automatycznie utworzony i przypisany do Waszego konta na stronie kociarze.pl oraz udzielać się na blogach innych osób. Poza tym, nie znaleźliśmy informacji, skąd tak naprawdę macie wziąć karmę do testowania, z tego wynika, że musicie po prostu iść do sklepu i ją kupić.

Inne kocie okazje

Konkurs Purina One to okazja żeby poznać bliżej swojego kociaka i wygrać nagrody dla pupila. Ale poza akcją możecie skorzystać również z atrakcyjnych zniżek i rabatów dla kociaka. Zobaczcie, w jakich sklepach znajdziecie promocje lub prezenty dorzucane do zamówień:

  • Zooplus: zabawki dla kota marki Catit w promocyjnych cenach
  • Zooplus: Royal Canin, Hill's, Kattovit i inne karmy weterynaryjne dla kotów w niskich cenach
  • Fera: przy zakupie 2 kg karmy dla kota Royal Canin, bilety do Multikina GRATIS
  • Fera: Przysmak dla kota marki Sanabelle gratis

Poniżej mamy listę jeszcze pozostałych promocji dla kota i innych Waszych zwierzęcych przyjaciół.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close