logo

Weź udział w konkursie Orsay i graj o bony oraz inne nagrody!

04wrz 2017

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

To już 20 lat Orsay w Polsce! Z tej okazji marka ta przygotowała dla Was konkurs, w którym, oprócz bonów na zakupy, do zgarnięcia są także inne atrakcyjne nagrody. Jak je zdobyć? Sprawdźcie!

Reklama

Marka Orsay świętuje swoje pierwsze -dzieste urodziny w Polsce! Wy także możecie wziąć udział w tym świętowaniu i to na dwa sposoby. Po pierwsze, dołączając do Klubu Modnych Kobiet, po drugie, biorąc udział w konkursie z okazji 20 rocznicy wprowadzenia marki Orsay na polski rynek. A naprawdę warto, bo nagrody są atrakcyjne!

Zostań ambasadorką Klubu Modnych Kobiet Orsay

Konkurs Orsay

Źródło: www.20lat.orsay.com

Od niedawna jedną z ambasadorek marki Orsay jest znana i ceniona w świecie mody Jessica Mercedes. Jeśli Wy także chcecie dołączyć do tego grona, wystarczy, że należycie do klubu Orsay i weźmiecie udział w konkursie, a podczas wypełniania formularza konkursowego zaznaczycie odpowiedni check box wyrażający zgodę na dołączenie do klubu. Co dzięki temu zyskacie?

Orsay konkurs

 • punkty za zakupy do wymiany na bony
 • bon powitalny o wartości 20 zł i dodatkowe 800 punktów klubowych
 • niespodziankę urodzinową
 • ekskluzywne oferty i rabaty
 • zniżkę na usługi krawieckie i inne przywileje klubowe

I oczywiście możliwość wygrania atrakcyjnych nagród konkursowych!

Jak wziąć udział w konkursie?

Orsay konkurs

To bardzo proste! Wystarczy tylko wykonać zadanie konkursowe. Na czym ono polega? Wybieracie swoją ulubioną rzecz z kolekcji i odpowiadacie, dlaczego to właśnie bez niej nie wyobrażacie sobie jesiennej garderoby. Później pozostaje Wam już tylko podanie swoich danych w formularzu i gotowe! :-) A do wygrania są naprawdę atrakcyjne nagrody:

 • bon o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Orsay 
 • zestaw akcesoriów obejmujący torebkę i zapach L'OR DE SAY 

Dodatkowo, jeśli zaznaczycie, że chcecie także zostać ambasadorką Orsay (do tego niezbędne jest podanie także numeru karty klubu Orsay), będziecie mogły wygrać także wyjątkową sesję zdjęciową oraz wziąć udział w wydarzeniach specjalnych organizowanych przez markę. Jednak żeby wziąć udział w konkursie nie jest wymagane posiadanie karty klubu oraz bycie ambasadorką. Możecie dzięki temu uzyskać dodatkowe benefity, ale nawet bez tego zyskacie możliwość wygrania atrakcyjnych nagrod.

Konkurs podzielony jest na 4 etapy i każdy z Was może wziąć udział w każdym z nich (ale tylko raz w czasie trwania poszczególnego etapu):

 • I etap: do 10.09
 • II etap: od 11.09 do 24.09
 • III etap: od 25.09 do 08.10
 • IV etap: od 09.10 do 22.10

W każdym z etapów przyznanych zostanie po 5 nagród w postaci bonów oraz po 20 zestawów akcesoriów. Macie czas jeszcze do 22 października! I pamiętajcie - liczy się Wasza kreatywność i wyobraźnia. Spośród wszystkich odpowiedzi jury wybierze najciekawsze, a ich autorzy otrzymają nagrody.

Jeśli już nie możecie doczekać się pierwszych wyników - sami także możecie sprawić sobie małą niespodziankę, oczywiście korzystając ze zniżek i rabatów, które u nas zawsze znajdziecie! :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close