logo

Weź udział w konkursie NIVEA i wygraj prezent dla mamy i dziecka!

31maj 2017

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Z okazji dwóch wyjątkowych świąt: Dnia Matki i Dnia Dziecka, marka NIVEA przygotowała dla członków swojego klubu konkurs, w którym możecie wygrać wyjątkowe prezenty dla siebie i swoich maluszków. Jak wziąć udział w konkursie? Opisujemy wszystkie szczegóły!

Reklama

Dzień Dziecka to szczególne święto, które obchodzone jest nie tylko przez pociechy, ich rodziców i bliskich, ale również sklepy, centra handlowe i marki, które z okazji 1 czerwca organizują wielkie happeningi czy konkursy. Na naszym blogu zamieściliśmy już listę promocji z okazji Dnia Dziecka, którą na bieżąco będziemy aktualizować o nowe rabaty. Ale mamy dla Was jeszcze coś! Do 11 czerwca możecie wziąć udział w konkursie NIVEA i zgarnąć wyjątkowe upominki dla swoich dzieci. Jak to zrobić?

Jak wziąć udział w konkursie?

Krok 1 : zarejestruj się w Klubie NIVEA Baby

Jeżeli kiedykolwiek rejestrowaliście się już w Klubie NIVEA to wystarczy, że wejdziecie na tę stronę i zalgujecie się na swoje dotychczasowe dane. Jeśli natomiast nie posiadacie swojego konta - bardzo szybko możecie je założyć wypłeniając taki formularz online:

Klub Nivea Baby rejestracja konkurs

 

Krok 2: wypełnij formularz zgłoszeniowy

Po dokonaniu rejestracji w Klubie NIVEA Baby (lub zalogowaniu się) automatycznie zostaniecie przeniesieni na stronę z konkursem organizowanym przez markę NIVEA. Tam pojawi Wam się formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić żeby wziąć udział w konkursie:

Konkurs Nivea Baby formularz zgłoszeniowy

W formularzu musicie podać podstawowe dane swojego maluszka: imię, płeć, datę urodzenia, a także wgrać selfie ze swoim dzieckiem, które pokaże Wasze wspólne chwile. Minimalny rozmiar zdjęcia to 1200x1200 px i musi być dodane w orientacji kwadratowej. 

 

Krok 3: wyślij zgłoszenie

Po uzupełnieniu informacji o swoim dziecku oraz wgraniu zdjęcia pozostaje Wam już tylko wpisanie swoich danych niezbednych do wysyłki nagrody oraz wysłanie swojego zgłoszenia. Macie czas do 11.06, a ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 21.06!

-> REGULAMIN konkursu

Nagrody w konkursie

Konkurs Nivea Baby

Z tego względu, że czas trwania konkursu obejmuje zarówno Dzień Matki, jak i Dzień Dziecka, na 10 osób, które zdaniem jury prześlą najlepsze selfie ze swoim dzieckiem, czekają wielofunkcyjne bujaczki 3w1 Tiny Love o wartości 379 zł, a na 50 kolejnych zestawy kosmetyków NIVEA dla mamy i dziecka, a w nich:

  • jedwabisty mus Rabarbar
  • kwiat wiśni małe mleczko
  • NIVEA care krem łagodzący
  • masełko do ust malina
  • krem S.O.S. NIVEA BABY Emolienty
  • mleczko intensywnie nawilżające NIVEA BABY Emolienty

Konkurs NIVEA Baby to nie jedyna okazja żeby zdobyć wyjątkowy upominek dla swojego dziecka. W Castoramie możecie wygrać wycieczkę do Legolandu - szczegóły tutaj. Jeśli jednak nie uda Wam się wygrać jednego z zestawu kosmetyków lub bujaka - mamy dla Was mnóstwo promocji, dzięki którym kupicie zarówno sobie, jak i swojemu dziecku, coś na pocieszenie.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close