logo

Weź udział w konkursie Łowicz i wygraj sprzęt AGD!

21lis 2017

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Jeśli przed Świętami chcecie sprawić sobie prezent w postaci nowego sprzętu do kuchni, już teraz możecie wziąć udział w konkursie marki Łowicz i zgarnąć jedną z atrakcyjnych nagród. Wszystkie szczegóły i zasady publikujemy na blogu!

Reklama

Nawet prawdziwym mistrzom gotowania od czasu do czasu przydadzą się pomocnicy :-) Tym bardziej, że przed nami Święta i zapewne większość z Was stoi przed wyzwaniem zorganiowania uroczystej kolacji Wigilijnej czy rodzinnego obiadu. Jeżeli marzy Wam się nowy robot kuchenny, Multicooker czy blender - w konkursie Łowicza możecie zgarnąć swoich kuchennych pomocników, którzy ułatwią Wam codzienną pracę. Jak to zrobić?

Zasady konkursu

Zasady konkursu Łowicza są bardzo proste :-) I zaledwie 2 kroki dzielą Was od możliwości wygrania jednej z atrakcyjnych nagród. Żeby ją otrzymać trzeba tylko:

1. Maksymalnie do 3 grudnia stworzyć kreatywne hasło na opakowanie saszetki koncentratu pomidorowego Łowicz:

Konkurs Łowicz

2. Zaakceptować zgody: regulamin konkursu i zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Konkurs Łowicz

I to wszystko! Każdy może wziąć udział w konkursie dowolną ilość razy, co jeszcze bardziej zwiększa Waszą szansę na wygranie jednej z nagród. A skoro o nich mowa...

Jak będą przyznawane nagrody?

Konkurs Łowicz

Jak już wspomnieliśmy, konkurs trwa do 3 grudnia i jest podzielony na 3 etapy. W każdym z nich co tydzień, spośród zgłoszeń nadesłanych w danym tygodniu, będą wyłaniani zwycięzcy, którzy otrzymają nagrody tygodniowe:

-> nagroda I stopnia - Multicooker Philips HD3037/70

-> nagroda II stopnia - robot kuchenny Philips HR7762/00

-> nagroda III stopnia - blender ręczny Philips HR1645/00

Na sam koniec trwania konkursu spośród wszystkich nadesłanych haseł, komisja wybierze jednego zwycięzcę, który otrzyma nagrodę główną w postaci lodówki Bosh KGN39NL23E. Przed Wami jeszcze 2 etapy! Kiedy zostaną ogłoszeni zwycięzcy?

  • Zgłoszenia od 20.11.2017 do 26.11.2017 – zwycięzcy zostaną ogłoszeni do 3.12.2017
  • Zgłoszenia od 27.11.2017 do 3.12.2017 – zwycięzcy zostaną ogłoszeni do 10.12.2017

W ostatnim etapie dowiecie się także, kto zgarnie nagrodę główną. Trzymamy za Was kciuki i pamiętajcie, że najważniejsza jest Wasza kreatywność!

A jakie będzie "Twoje Hasłooo"?

"W sam raz na raz", "Wyciśnij pomidora", "Saszetka nie pęka"... jakie będzie Twoje Hasłooo w konkursie Łowicza? Pamiętaj, że trzeba zmieścić się w 35 znakach ze spacjami! I oczywiście hasło nie może zawierać wulgaryzmów, obraźliwych słów i musi być Waszym autorskim utworem. Jeśli chwilkę pomyślicie, z pewnością wpadniecie na świetny pomysł! :-)

My oczywiście wszystkim Wam gorąco kibicujemy, ale zasady każdego konkursu są nieubłagane, a zwycięzca może być tylko jeden (no... może w tym przypadku kilku). Jeżeli jednak to nie Wam uda się wygrać robota kuchennego czy nową lodówkę, korzystając z atrakcyjnych promocji sami możecie sprawić sobie nagrodę ;-) Wiemy, gdzie znajdziecie małe i duże AGD z rabatami!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close